Catering ve toplu yemekte kalitenin markası; BİLTUR

OSB FİRMA TANITIM:
Catering ve toplu yemekte kalitenin markası; BİLTURToplu yemek ve catering hizmeti sunan BİLTUR Catering, Coffe Break VIP Kokteyl ve TOP VIP Brunch Biltur hizmetleri kapsamında 50 kişiden 5000 kişiye kadar her türlü catering organizasyonlarınızda ekip ve ekipman zenginliğiyle hizmet veriyor. Catering kadrosu davet ve mönü içeriğine göre VIP, TOP VIP servisleriyle oturma düzenli olabileceği gibi, kokteyl, kokteyl prolange, piknik, mangal partisi, brunch, coffee break gibi organizasyonlarda da hizmet sunan BİLTUR Catering, toplu yemek hizmeti çerçevesinde taşıma veya firmada yerinde üretim yapıyor. Firmanın ihtiyaçlarına yönelik çoktan seçmeli salata barlı, 4 çeşit gibi birçok menü çeşidi sunuluyor.
BİLTUR Basım Yayın ve Hizmet A.Ş. Genel Müdürü Füsun Razak Orhan, BİLFEN Şirketler Grubu şirketlerinden BİLTUR Basım Yayın ve Hizmet A.Ş.’nin BİLTUR Catering markasıyla Dudullu OSB’de 5 bin metrekare kapalı alanda, Bahçeşehir’de 1000 metrekare kapalı alanda üretim yaptığını anlatıyor. Üretim kapasitelerini geliştireceklerini belirten Orhan, “Ankara’da Gölbaşı mevkiinde 3 bin metrekarelik yeni bir mutfak açmak için çalışmalarımız başladı. İstanbul Avrupa yakasında ise 6 bin metrekarelik mutfağımızın inşaatı ve tadilatı devam ediyor. Gebze’de de 3 bin metrekarelik bir mutfak açacağız” diyor. Orhan şu bilgileri veriyor: “5 gıda mühendisi, 3 gıda teknikeri, 2 kalite yönetim elemanı, 2 iş güvenlik uzmanı dahil toplamda 400 kişi istihdam ediyoruz, yaklaşık 27 bin kişiye öğlen yemeği, yaklaşık 10 bin kişiye kahvaltı, 10 bin kişiye de ikindi beslenmesi, yaklaşık 5 bin kişiye de akşam yemeği hizmeti sunuyoruz.”
İş yaşamında yeni trend; çalışanın mesai başlangıcına kadar tüm kahvaltı ihtiyacını karşılamak böylece masasına geldiği zaman verimli bir şekilde çalışmaya başlamasını sağlamak. Bu trend doğrultusunda şirketlere kahvaltı hizmeti de sunduklarını aktaran Orhan, toplamda 130 firmada yaklaşık 10 bin kişiye hizmet verdiklerini anlatıyor: “BİLFEN Şirketler Grubu’ndan BİLFEN Okulları ve başka okullarda 18 aydan 18 yaşına kadar her yaş grubundan 17 bin öğrenciye hizmet sunuyoruz. Günümüzde şirketler çalışanlarının mutlu olması dolayısıyla daha verimli çalışabilmeleri için onlara her türlü imkanı sunmayı hedefliyor. Bu noktada da yemek konusunda farklı açılımlara gidiliyor. Örneğin; çalışanlarına sabah kahvaltısı veren şirketlerin yanısıra bazı firmalar çalışanlarına öğleden sonra ikindide kuru meyve, kuruyemiş, kurabiye gibi ikramlar sunuyor. Bazı firmalarımızda da çalışanlara yönelik doğumgünü organizasyonları başladı, kutlamalar, yıldönümleri gibi organizasyonlar için kokteyller ve yemekler düzenleniyor. Biz de toplu yemek müşterilerimize ayda 1 gün düzenlediğimiz özel günlerde dünya ve Türkiye’nin geleneksel mutfaklarını sunmaya başladık. Bu konseptle İtalyan, İspanyol, Meksika, Osmanlı, Gaziantep, Hatay ve Karadeniz mutfağını sunduk. Önümüzdeki dönem Güneydoğu ve Ege mutfağı ile Çin mutfağını sunacağız.”
Hijyen ve kaliteye büyük önem veren şirket, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 22000:2005 (HACCP) Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 18001 İş ve İşçi Sağlığı Güvenliği Sistemi, TSE Belgeleri’ne sahip. Çevre dostu şirket, sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde atık yağları, kullanılmış kağıtları doğaya terketmiyor, geridönüşümünü sağlıyor, atık yemekleri de köpek çiftliklerine veriyor.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Metin 1 yıl önce

baklava ustasiyim firmanizda çalışmak istiyorum gebzede oturuyorum tel 05364128629

Avatar
salataci 3 yıl önce

salataciyim. 5336385674

Misafir Avatar
engin erturk 3 yıl önce

Yeni acilan. Subenizde calismak istiyorum saygilar

Misafir Avatar
ahmet efe 4 yıl önce

Soğuk meze salata cıyım sıcak yemek ustalağ ım var kebap tatlı var İstanbul avrupa yakasındayım sizinle çalışmak isterim 0534 966 28 59

Misafir Avatar
erol kabataş 4 yıl önce

tatlı ve pastacı ustasıyım gebzede oturuyorum şekerpınardaki mutfağınızda çalışmak istiyorum 0546 429 57 66 tlf numaram

Misafir Avatar
recep ekelik 4 yıl önce

bende asciyim firmanizi cok begendim sizinle calismak isterim 05432981967 saygilar

banner216

ESASLIGRUP GIDA, yeni yatırımlarla üretim...
Şevket Sabancı ve Ailesi’nin kurduğu ESAS Holding bünyesine 2008 yılında katılan ESASLIGRUP Gıda, ‘Ev...

Haberi Oku