Halkbank'tan KOBİ’leri geliştiren platform

REEL SEKTÖR:
Halkbank'tan KOBİ'leri geliştiren platform
Halkbank KOBİ Gelişim Platformu; her ay eklenecek yeni video ve makalelerle sürekli gelişen, kendini yenileyen ve büyüyen bir bilgi bankası haline geliyor. İş hayatından kişisel gelişime, yatırımdan dış ticarete, e-ticaretin püf noktalarından temel hukuksal uyarılara kadar birçok konu hakkında ziyaretçilerine doğru içerikler sunacak platformdan KOBİ’ler ihtiyaç duydukları tüm bilgilere erişebilecekler.
KOBİ’lerin gelişimlerine katkı sağlayacak platform; iş yaşamlarında yeni ufuklar açacak, sıklıkla yapılan, bilgi ve deneyim eksikliğinden kaynaklı hataların giderilmesinde önemli bir kılavuz olacak. Yeni iş kuracak girişimcilere de temel ipuçları verecek KOBİ Gelişim Platformu’ndaki özel içeriklere, mobil versiyonu da bulunan www.halkbankkobigelisim.com.tr/ adresinden ulaşılabilecek.
Halkbank Esnaf ve 
KOBİ Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Erdal Erdem şunları söyledi: “KOBİ’lerin iş yaşamını oldukça kolaylaştıracak platform sayesinde firmalar, dijital ortama taşıdığımız eğitim ve danışmanlık hizmetlerine kolayca ulaşabilecekler. Böylece KOBİ’ler geleceğe daha emin adımlarla ilerleyecektir” dedi.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner216

Patent başvurularında büyüme oranı geçildi
Yerli patent başvurularında geçtiğimiz yılın ilk yarısına göre yaklaşık yüzde 9 artış yaşandığını...

Haberi Oku