REEL SEKTÖR:
IFS, WIN EURASIA'da geleceğin fabrikalarını anlatacak
Bu yıl aynı çatı altında buluşan WIN EURASIA Metalworking ve WIN EURASIA Automation fuarları 15-18 Mart 2018 tarihleri arasında İstanbul-Tüyap Fuar Alanı’nda düzenlenecek.
IFS, WIN Eurasia kapsamında Digital Factory & IIoT özel alanındaki E120 nolu stantta ziyaretçilerini ağırlayacak. IFS ayrıca fuar kapsamında düzenlenecek panelde  “Endüstri 4.0’da ERP’nin Rolü” konulu bir sunum da gerçekleştirecek. IFS COO-IFS Kurumsal Operasyonlar Direktörü Mete Yücel tarafından gerçekleştirilecek sunum, 16 Mart 2018 Cuma günü Karadeniz Salonu’nda saat 15.20’de başlayacak.
Durmazlar Makina, Baykal Makina, Dener Makina, Nukon Makina gibi makina ve imalat sektörünün öncülerinin süreçlerini yönetmek için tercih ettiği,  ERP’nin lider oyuncularından olan IFS, geleceğin fabrikaları için geliştirilmiş yeni çözümleri ve uygulama örnekleri hakkında bilgi verecek.  IFS, fuar ziyaretçileri ile Endüstriyel Nesnelerin İnterneti- IIoT, İş Zekası ve Analitik, Büyük Veri, Bulut tabanlı hizmetler, IFS IoT Business Connector ve IFS Lobby ile Entegre BI çözümlerine yönelik detaylı bilgi paylaşımında bulunacak.

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner227

banner223

banner216

banner229

FKB’de Ahmet Duman dönemi başladı
Finansal Kurumlar Birliği’nin (FKB) 20 Eylül 2018 tarihinde gerçekleşen Yönetim Kurulu toplantısında,...

Haberi Oku