REEL SEKTÖR:
Multinet Up'tan avantajlı Türk Telekom kampanyası
Türk Telekom işbirliği ile gerçekleşen kampanya Restonet Avantaj Paketi ve Çifte Avantaj Paketi’nden oluşuyor. Kampanya kapsamında 31 Ağustos 2016 tarihine kadar Multinet Up müşterisi olan şirketler Restonet kartlarına 12 ay boyunca kart başına ayda 150 TL yükleme sözü verdikleri takdirde Restonet kart kullanan çalışanlarına 4 ay boyunca 29 TL değerinde Türk Telekom konuşma ve internet paketi hediye edilecek.  Paket 1.000 dakika konuşma, 1.000 SMS mesajı ve 4 MB internet içeriyor.
Çifte Avantaj Paketi kapsamında ise Restonet kartlarına 12 ay boyunca her ay 150 TL yükleme, Petronet kartı ve araç başı aylık 500 TL akaryakıt kullanma sözü veren yeni müşteri şirketlerin Restonet kartı kullanan çalışanları aynı Türk Telekom konuşma ve internet paketinden 6 ay boyunca yararlanacaklar.
Multinet Up CEO’su Yusuf Ziya Gündüz  şunları söyledi: “Bu kampanya ile özellikle küçük şirketler ve KOBİ’ler için ciddi avantajlar sunuyoruz. Yeni müşterilerimizin Türk Telekom işbirliği ile gerçekleştirdiğimiz bu kampanyadan yararlanacaklarına inanıyoruz.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Tuncay Özilhan’a Bakanlık Nişanı
Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve Estonya Cumhuriyeti Fahri Konsolosu Tuncay Özilhan, Estonya’nın...

Haberi Oku