REEL SEKTÖR:
Türk şirketleri tedarikçisini Birleşik Krallık'ın ücretsiz hizmeti ile bulacak
Bu durum, Birleşik Krallık’ın dünyanın önde gelen iş merkezlerinden biri olduğunun göstergesi oldu. Birleşik Krallık Hükümeti’nin ücretsiz olarak sağlayacağı bu eşleştirme hizmeti sayesinde Türk şirketler İngiliz tedarikçi ağına ulaşım sağlayarak birinci sınıf ürün ve hizmetlerden faydalanma fırsata yakalayacak.
Hizmetten (www.events.ukti.gov.uk/business-is-great-2016) faydalanmak için kayıt yaptıran şirketler, ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri belirtecek ve Birleşik Krallık Hükümeti bu talepleri doğru Birleşik Krallık şirketleri ile eşleştirecek.
Birleşik Krallık Türkiye Büyükelçisi Richard Moore konu ile ilgili olarak şunları söyledi: “Önümüzdeki yıllarda çok daha fazla şirkete destek olmayı hedefliyoruz.
Birleşik Krallık; sağlık hizmetleri, teknoloji ve yaratıcı sektörlerdeki engin tecrübesini paylaşmaya ve iş yapmaya her zaman açık. Şirketler, işletmelerinin ihtiyacı ne olursa olsun bu öncü hizmete başvurabilirler. Birleşik Krallık tüm çağrılarınıza yanıt verecektir.”

1 Nisan 2016 tarihine kadar kayıt yaptıran Türk şirketler, Birleşik Krallık şirketlerini iletişim ağlarına katmanın yanısıra Liverpool’da gerçekleştirilecek olan Uluslararası İş Festivali 2016’ya ticaret heyeti kapsamında katılma fırsatı yakalayacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Tuncay Özilhan’a Bakanlık Nişanı
Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve Estonya Cumhuriyeti Fahri Konsolosu Tuncay Özilhan, Estonya’nın...

Haberi Oku