Türk Telekom teknolojisi, Türkiye’yi geleceğe taşıyacak

REEL SEKTÖR:
Türk Telekom teknolojisi, Türkiye'yi geleceğe taşıyacak
Açılışta konuşan Türk Telekom Grubu Kurumsal İş Birimi CEO’su Mehmet Ali Akarca, “2005’ten bu yılın sonuna kadar gerçekleştirdiğimiz yatırım toplam 20 milyar TL’ye ulaşacak. Yatırımlarımızla ekonomiye güç katan bir ekosistem yarattık. Yeni dönemde dünyanın sayılı entegre telekomünikasyon şirketlerinden biri haline geldik. Bu entegre yapıyı; müşterimizi odağımıza, merkezimize alarak kurduk. Artık mobilden sese, internetten veri merkezi hizmetlerine kadar şirketlerin tüm iletişim ihtiyaçlarına tek noktadan çözüm sunuyoruz. Şirketler, Türk Telekom teknolojisiyle tasarruf sağlıyor, gelirlerini artırıyor ve işletme risklerini azaltıyor” diye konuştu.
Akarca, küçük esnaftan dev holdinglere kadar farklı ölçeklerdeki işyerlerinin tüm iletişim ihtiyaçlarına teknoloji danışmanı olarak çözüm sunduklarını kaydetti.
Zirvede, ‘Kadın Liderler 2016’ panelinde Alarko Holding YK Üyesi Leyla Alaton ve NG Hotels İcra Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür, ‘Dönüşüm Zamanı’ başlıklı panelde ise Teknosa Genel Müdürü Bülent Gürcan, Orka Holding CEO’su Süleyman Orakçıoğlu ve THY YK Başkanvekili ve CEO’su Temel Kotil konuştu.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner216

Patent başvurularında büyüme oranı geçildi
Yerli patent başvurularında geçtiğimiz yılın ilk yarısına göre yaklaşık yüzde 9 artış yaşandığını...

Haberi Oku