banner472

banner458

banner457

Hepsiburada ve Cem Yılmaz ile efsane başlıyor

Türkiye’nin ve bölgenin lider e-ticaret platformlarından Hepsiburada, Cem Yılmaz ile başlattığı yeni iletişim atılımı ve işbirliğini, İzmir’de, basın toplantısıyla duyurdu.

AKILLI YAŞAM 01.11.2020, 00:01 25.11.2020, 11:08
10153
Hepsiburada ve Cem Yılmaz ile efsane başlıyor

Teaser’ı ekranlarda dönmeye başlayan işbirliğinin ilk reklam filmi yayınlandı, usta sanatçı Cem Yılmaz’ın sinema perdesinde hayat verdiği birçok sevilen karakter, Hepsiburada’nın mesajlarını tüketicilerle paylaşıyor. Hepsiburada’nın fark yarattığı hizmet ve inovasyonlarının vurgulanacağı iletişim serisinin ilk adımı “Efsane Başlıyor” söylemiyle izleyicilerle buluştu.
Hepsiburada CEO’su Murat Emirdağ, “Hepsiburada olarak, 40’a yakın kategoride, 30 milyonu aşkın ürün çeşidini müşterilerimizle buluşturan, aylık 200 milyonun üzerinde ziyareti ağırlayan dev bir platformuz. Hedefimiz Hindistan’ın batısıyla Almanya’nın doğusu arasında kalan geniş coğrafyanın en büyük teknoloji şirketi olmak” dedi.  Emirdağ, Hepsiexpress, Hepsijet, dijital ödeme çözümleri Hepsipay, müşterilerini global bir oyuncu haline getirdikleri e-ihracat programları Hepsiglobal ile bu büyük ekosistemi yönettiklerini dile getirdi.

Yorumlar (0)