banner472

banner488

banner480

banner458

banner457

banner493

Brisa, üniversite öğrencilerini, ücretsiz online eğitimleri ile destekliyor

Türkiye lastik pazarı liderlerinden Brisa’nın yenilikçi eğitim kurumu Brisa Akademi, kişisel gelişim ve kariyer desteği sağlayan, başarısı kanıtlanmış bir eğitim portföyüne sahip.

EĞİTİM/ÜNİVERSİTE-SANAYİ 01.05.2020, 08:00 29.05.2020, 10:43
11246
Brisa, üniversite öğrencilerini, ücretsiz online eğitimleri ile destekliyor

Bu eğitim programlarında Brisa Akademi ‘micro-learning’, oyunlaştırma, simülasyon gibi yeni nesil eğitim tekniklerinden yararlanıyor. Kurumsal bir üniversite olarak hizmet vermek üzere yeni çağın ihtiyaçlarına uygun eğitim modelleri sunuyor. Bu hizmetleri ile Covid-19 sürecinde üniversite öğrencilerine destek oluyor.
Evde bireysel gelişimlerine ara vermek istemeyen gençler, Brisa Akademi’nin ‘Stres Yönetimi, Yaratıcı Düşünce ve İnovasyon, Etkili İletişim, Sunum Teknikleri’ gibi eğitimlerinden ücretsiz olarak faydalanabiliyor. Her biri ortalama 30 dakika süren 20 eğitimden oluşan programın belirlenen sürede tamamlanması öneriliyor. Program herhangi bir sınav içermiyor, bununla birlikte katılımcı anketleri ile eğitimin mükemmelleşmesi sağlanıyor. Aynı zamanda Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından Yetkilendirilmiş Personel Belgelendirme Kuruluşu olarak akredite olan Brisa Akademi, 4 Ulusal Yeterlilik kapsamında, 28 AB ülkesinde geçerli belgelendirme hizmeti veriyor.

Yorumlar (0)