banner402

banner468

banner458

banner457

banner472

30. Kalite Kongresi ve Türkiye Mükemmellik Ödülleri, 16-17 Kasım’da ‘Ortak Amacın Gücü’

Türkiye Kalite Derneği (KalDer) tarafından, TÜSİAD işbirliği, KobiEfor’un hizmet sponsorluğuyla; 30. Kalite Kongresi, 16-17 Kasım’da, ‘Ortak Amacın Gücü’ ana temasıyla online düzenlenecek. Nobel Ödüllü ABD’li Ekonomi Profesörü Paul Krugman, tıp ve medya dünyasının önde gelen iki ismi; Prof.Dr. Osman Müftüoğlu ve Acun Medya Yönetim Kurulu Başkanı Acun Ilıcalı’nın da ‘kalite’yi konuşacağı Kongre’de Türkiye Mükemmellik Ödülleri de verilecek.

HABER 01.11.2021, 00:01 29.11.2021, 10:57
20848
30. Kalite Kongresi ve Türkiye Mükemmellik Ödülleri, 16-17 Kasım’da ‘Ortak Amacın Gücü’

Dünya genelinde hissedar kapitalizminden paydaş kapitalizmine geçiş sürecinde yaşanan dönüşümün yarattığı riskler ile fırsatların; ‘Ortak Amacın Gücü’ ana temasıyla ele alınacağı 30. Kalite Kongresi; hem dünyadan hem de Türkiye’den sürpriz isimleri ağırlayacak.
Türkiye Kalite Derneği (KalDer) tarafından, TÜSİAD işbirliği, dergimiz KobiEfor’un hizmet sponsorluğunda, 16-17 Kasım’da online olarak düzenlenecek Kongre’nin bu yılki sürpriz ismi Nobel ödüllü, ABD’li Ekonomi Profesörü Paul Krugman. Türkiye Mükemmellik Ödülleri’nin de verileceği Kongre’nin konuşmacıları arasında; Türkiye’den de tıp ve medya alanında uzman iki isim; İç Hastalıkları Uzmanı Prof.Dr. Osman Müftüoğlu ile Acun Medya Yönetim Kurulu Başkanı Acun Ilıcalı da yer alacak.
Bu yıl 30’uncusu gerçekleştirilecek olan Kalite Kongresi, iş, bilim, akademi ve sanat dünyasının önde gelen temsilcilerinin katılımıyla düzenlenecek. Kongre, Pandemi kapsamında alınan önlemler çerçevesince bu yıl da online olarak yapılacak. İklimden demokrasiye, eğitimden sağlığa, çevreden hukuk düzenine kadar pek çok alanda yaşanan sorunların birbirleri ile bağlantılı olduğu gerçeğinden yola çıkılan Kongre’de; paydaş kapitalizmi kavramının yarattığı yeni iş yapma biçimleri ve tüm bu süreçlerin Türkiye’ye getirdiği jeo-ekonomik avantajlar mercek altına alınacak.

Nouriel Roubini ve Prof.Dr. Daron Acemoğlu da katılmıştı
‘Ortak Amacın Gücü’ ana temasıyla düzenlenecek Kongre, dünyadan ve Türkiye’den alanında uzman isimleri ağırlayacak. ‘Kriz kahini’ olarak bilinen dünyaca ünlü Ekonomist Nouriel Roubini’ye 2019’da, geçen sene de Massachusetts Institute of Technology Öğretim Üyesi Prof.Dr. Daron Acemoğlu’na ev sahipliği yapan Kongre’nin bu yılki sürpriz ismi olan Nobel ödüllü, ABD’li Ekonomi Profesörü Paul Krugman, ‘Pandemi Sonrası Dünya: Ekonomi’ başlıklı özel oturuma konuşmacı olarak katılacak.

İlk günün kapanış konuşmasını Prof.Dr. Osman Müftüoğlu yapacak
Avrupa’nın en büyük paylaşım platformlarından olan Kongre’nin ilk gününde; farklı konu başlıklarının ele alındığı oturumlar düzenlenecek. Birinci günün kapanış konuşmasını ise tıp dünyasının önde gelen ismi ve İç Hastalıkları Uzmanı Prof.Dr. Osman Müftüoğlu yapacak.

Acun Ilıcalı Kalite Kongresi’nde
Kongre ikinci gününde de farklı konu başlıkları ile devam edecek. İkinci günün kapanış oturumunun konuğu da Acun Medya Yönetim Kurulu Başkanı Acun Ilıcalı olacak.
Türkiye Mükemmellik Ödülleri: Ayrıca Kongre’nin ikinci gününde Türkiye’nin en prestijli ödülleri arasında yer alan ‘Türkiye Mükemmellik Ödülleri’ de sahiplerine takdim edilecek.

Yorumlar (0)