banner472

banner458

banner457

Aksan Kozmetik “Canias 4.0 Teknolojileri” dedi

IAS ve Aksan Kozmetik firmaları işbirliklerini duyurdu. Aksan Kozmetik, Endüstri 4.0 yolculuğunda canias4.0 Teknolojileri ile yola devam etmeyi tercih etti. İki firmanın yönetim kurulu başkanlarının da katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda yeni işbirliği için imzalar atıldı.

HABER 12.08.2021, 17:17 04.11.2021, 19:11
22902
Aksan Kozmetik “Canias 4.0 Teknolojileri” dedi

30 yılı aşkın tecrübesiyle dünya çapında 1000’den fazla müşteri, 30 binden fazla kullanıcı ve 50’den fazla iş ortağıyla 31 ülkede 16 dilde hizmet veren IAS (Industrial Application Software), sektörünün öncü firmalarından biri olan Aksan Kozmetik ile anlaştı. DeepFresh, Savon De Royal, Comfort Love, UltraFresh, Bebe Royal ve L’unique Paris markalarının üretici firması Aksan Kozmetik, iş süreçlerini canias4.0 teknolojileri ile yönetme kararı aldı. IAS Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Hakan Karabiber ve Aksan Kozmetik CEO/Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Kutanoğlu ve Aksan Kozmetik Yönetim Kurulu Üyesi/Genel Müdürü Servet Gerz’in katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda işbirliğinin ilk adımı olan imzalar atıldı ve gelecek planları konuşuldu.

“Türk yazılım firması ile çalışmaktan gurur duyarız”
Başta kurumsal kaynak planlama çözümü caniasERP olmak üzere otomasyon, IoT, big data, bulut, iş zekası ve e-Devlet entegrasyonları gibi pek çok çözümü bütünleşik olarak, entegre bir yapı ile hizmete sunan IAS, firmaların dijital dönüş yolculuklarına rehberlik etmeye devam ediyor. Firma, son olarak sektörünün önde gelen firmalarından Aksan Kozmetik ile olan işbirliğini duyurdu.

IAS Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Hakan Karabiber ve Aksan Kozmetik CEO’su Zafer Kutanoğlu ve Aksan Kozmetik Yönetim Kurulu Başkanı Servet Gerz’in de katılımı ile gerçekleştirilen bir toplantı düzenlendi. Toplantıda IAS ile olan işbirlikleri ve gelecek planları ile ilgili konuşan Zafer Kutanoğlu, “Öncesinde pek çok firma ile görüştük ancak IAS’nin dünyada global olarak faaliyet gösteren, global firmalara rakip, 32 yıllık bir Türk firması olması bizim için çok belirleyici oldu. Yazılım alanında bir Türk markasının 30’dan fazla ülkede faaliyet gösteriyor ve dünyaca ünlü markalarla rekabet edebiliyor olması bizler için de gurur verici. İkincisi, canias4.0’ın kendi yazılım geliştirme platformu TROIA’ya sahip olması çok büyük bir avantaj. IAS’nin müşterilerine açık kaynak kodu ile sunduğu TROIA, çok büyük bir hareket özgürlüğü sunuyor. canias4.0’ın tüm teknolojilerinin birbirine tam entegre çalışıyor olması ve aynı zamanda TROIA’nın geliştirme platformu olması bizlere üçüncü parti yazılımlara ya da ekstra danışmanlık almaya gerek kalmadan iş süreçlerimizi yönetebilme imkanı sunuyor. Tüm bunların yanı sıra bir de referans araştırmaları yaptık. caniasERP kullanan firmalar ile temaslar kurduk. Onlardan da çok olumlu dönüşler aldık. Bizlere hep firmalarının caniasERP kullanmaya başladıktan sonra nasıl geliştiğini ve ileriye taşındığını anlattılar. Bu nedenle bu yolculuğa içimiz rahat şekilde çıkıyoruz” dedi.

“ERP projesinde ekip çalışması önemli”
Toplantıda başlattıkları yeni işbirlikleri hakkında görüşlerini ileten Aksan Kozmetik Yönetim Kurulu Üyesi/Genel Müdürü Servet Gerz de; “Bizim için kriter öncelikle iyi hizmet alabilmek. Yazılım her ne kadar bir ürün olarak görülse de bu işin hizmet kısmı da çok etkili. ERP yazılımları ürünü alalım, kullanmaya başlayalım diyebileceğimiz bir ürün değil. Uzun bir yolculuk bizi bekliyor. Firma ihtiyaçlarının doğru analiz edilip doğru yol haritalarının izlenebiliyor olması, karşılıklı iki firmanın da özverili çalışması, ürünün dinamik, hizmetinin iyi ve hata payının düşük olması çok önemli. Bu tarz projelerde küçük hatalar büyük karmaşalara neden olabiliyor. Bu nedenle tecrübeli ekiplerin titizlikle çalışması gereken işler bunlar. IAS’nin ekibi ile sağlıklı bir proje süreci geçireceğimizi düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)