banner402

banner468

banner457

banner458

banner345

Jforce ve Dell Technologies Güçlerini Birleştirdi!

BT sektöründe uzun yıllardır hizmet veren JForce, Dell Technologies ve TechData ile yollarını birleştirdi. Donanım konusunda Dell Technologies’in Türkiye’deki amiral gemisi olmayı hedefleyen JForce’dan Satış ve Pazarlama Müdürü Kerem Eyigün ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

HABER 29.04.2021, 13:15
186
Jforce ve Dell Technologies Güçlerini Birleştirdi!

JForce olarak iş ortaklarımıza güncel teknolojiler konusunda eğitim-danışmanlık hizmetleri vermek ve tüm bilişim ihtiyaçlarını tek kaynaktan karşılayabilmek amacıyla 2003 yılında İstanbul’da kurulduk. Donanım, iletişim, güvenlik, yedekleme, iş sürekliliği konularında platform bağımsız anahtar teslim çözüm ve hizmetler sunuyoruz. Bünyemizde aktif olarak 100 kişi çalışıyor. 400 den fazla kuruma fatura kesiyoruz. 2012 yılında Ankara’daki ofisimizi hizmete açarak burada bulunan iş ortaklarımıza hizmet vermeye başladık.

Sahip olduğumuz sektörel birikimimiz sayesinde banka, sigorta, kamu, üretim, sağlık, enerji, telekomünikasyon sektörlerinde faaliyetlerimizi sürdürmekle birlikte, sektör bağımsız orta katman yazılımlardaki uzmanlığımız ile de kurum içi ve kurumlar arası entegrasyon, akıllı iş süreçleri, nesnelerin interneti (loT) konularında da eğitim, danışmanlık uygulama ve anahtar teslim çözümler sunuyoruz. Java teknolojileri konusunda ülkenin öncü kurumlarından biri olarak, kurumların kendine özgü ihtiyaçları için katma değerli ve uçtan uca çözüm ve hizmetler sunuyoruz.

Açık kaynak kodlu yazılımlar ve açık kaynak kodlu yazı dilleri ile uçtan uca proje hizmetini veriyoruz. Otomasyon, entegrasyon ve verinin anlamlandırılması (data) projelerinde; analiz, proje yönetimi, uygulama geliştirme ve canlıya alma olacak şekilde tüm süreci anahtar teslim olacak şekilde projelendiriyoruz. Bu projeleri; agile, scrum ve waterfall metodolojilerine uygun olacak şekilde iş ortağımızın tercihine yönelik olarak uyguluyoruz. Donanım çözümlerinin yanı sıra, müşterilerimize kurulum, konfigürasyon ve sonrasında işletim destek hizmeti vermekteyiz.

DELL TECHNOLOGIES VE JFORCE İŞ BİRLİĞİ BAŞLADI!
Dell Technologies ile birlikte gerçekleştirdiğimiz ortaklığımızın sağlam temellere dayanacağını düşünüyoruz. Dell Technologies donanım ürünleri ile uçtan uça katma değerli çözümlerin tüm iş ortaklarımıza güvenilir bir şekilde ulaşmasını sağlayacağız. Dell ürün ailesinin de, donanım çözümleri anlamında amiral gemimiz olmasını istiyoruz. Uzun vadede iki güvenilir firmanın bir araya gelmesinin tüm sektörler tarafından olumlu olarak karşılanacağını düşünüyoruz. Bu iki büyük gücün birleşmesiyle daha çok kuruma ulaşmayı hedefliyoruz.

Dell Technologies
Feyza Başaran
(Veri Merkezi Sistem Mühendisi)
“Genç ve dinamik bir ekiple gücümüze güç katmaktan mutluluk duyuyoruz. Bilişim dünyasında katma değerli uçtan uca çözüm ve hizmetler sunan JForce ile ülkemizde daha fazla kurumun ihtiyacını karşılayacağız.”

TechData
Fatih Kandemir
(Teknik Danışman)
“Güncel teknolojiler konusunda eğitim-danışmanlık hizmetleri vermek ve tüm bilişim sektörünün ihtiyacı. JForce’un uzman ve yetenekli ekibiyle birlikte gelecek yıllarda prestijli işlere imza atacağımız konusunda inancımız tam.”

Yorumlar (0)