banner402

banner345

banner445

banner374

Kapsamlı güvenlik deneyimi çözümlerine HP imzası

Geliştirdiği teknolojik çözümlerle HP, güvenlik problemlerinden kaynaklanan sorunlara çözümler sunuyor. Patentli derin öğrenme algoritmaları ve gelişmiş sinir ağı teknolojisiyle HP, Akıllı Tehdit Savunması ile işletmelere tam güvenlik sağlıyor. HP Elite bilgisayarlar, güvenliği, zarafet, dayanıklılık ve işlevsellikle tamamlayan modern seçenekler sunuyor.

HABER 16.06.2021, 12:32 24.06.2021, 09:42
3175
Kapsamlı güvenlik deneyimi çözümlerine HP imzası

 Pandemi uzaktan çalışma modelini iş hayatının odağına yerleştirdi. Uzaktan çalışma modelleri ise beraberinde güvenlik sorunlarını getirdi. Her gün 350 binden fazla kötü amaçlı yeni yazılım çeşidi oluşturuluyor ve uzaktan çalışma uygulamalarıyla ilgili güvenlik riskleri, iş dünyasının risk ve endişe listesinin en başında yer alıyor.

 Yapılan anket çalışmalarına göre, siber güvenlik uzmanlarının yüzde 94’ü güvenlik konusunda pandemi öncesine kıyasla daha fazla endişe duyduklarını ifade ediyor. Uzmanların yüzde 64’ü ise uzaktan çalışma sistemiyle güvenlikten kaynaklı problemlerin tespitinin daha zor olduğunu dile getiriyor.

HP teknolojik çözümlerle verileri ve kimlikleri koruyor

 HP, geliştirdiği teknolojik çözümlerle güvenlik problemlerinden kaynaklanan sorunları çözüyor. HP Elite Bilgisayarlar; HP Sure Start Gen4 kendi kendini iyileştiren BIOS, HP Sure View Gen2 tümleşik gizlilik ekranı ve biyometri gibi çeşitli güvenlik özellikleriyle aygıtları, verileri ve kimlikleri korumak için tasarlandı.

EliteBook 850 G7 (SKU: 1J6E7EA) ile güvenli çalışma

Intel®️ Core™️ i5 işlemci ile güçlendirilmiş EliteBook 850 G7 (SKU: 1J6E7EA), günün güvenlik problemlerinden kaynaklı kaygılanmadan geçirilmesi için geliştirildi. Windows 10 Pro 64 işletim sistemiyle EliteBook 850 G7, bellek olarak 8 GB DDR4-2666 MHz RAM (1 x 8 GB) en fazla 2666 MT/sn aktarım hızlarına sahip. Ekran özelliği 15,6″ diyagonal Full HD olan modelde ayrıca çok noktalı dokunma hareketi destekli tıklama paneli bulunuyor.

EliteBook serisiyle güvenli ve hızlı iş süreçleri

 Koruma, algılama ve kurtarma için artırılmış güvenlik özellikleriyle zarif, dayanıklı, işlevsel, proaktif: Güvenliği zarafet, dayanıklılık ve işlevsellikle tamamlayan modern seçenekler sunan HP Elite bilgisayarlar, siber saldırılar büyük tehditler haline gelmeden önce koruma, algılama ve kurtarma için artırılmış güvenlik özellikleri ile tasarlandı. EliteBook serisi ayrıca proaktif olarak tehditleri önlemek ve bir ihlal durumunda hızla kurtarmak için işletim sisteminin altında, içinde ve üstünde donanım zorlamalı güvenlik özellikleri ve koruma katmanları içeriyor.

Akıllı Tehdit Savunması

HP’den patentli derin öğrenme algoritmaları ve gelişmiş sinir ağı teknolojisi: HP Elite bilgisayarlar, hem yapay zeka hem de insan zekası açısından sınıfının en iyisi olduğu için tehditler, izinsiz girişler ve saldırıların bir adım önüne geçmeye yardımcı oluyor. Geleneksel antivirüs yazılımları yeni saldırıları her zaman tanıyamayabiliyor. Ancak HP Sure Sense, patentli derin öğrenme algoritmaları ve gelişmiş sinir ağı teknolojisini kullanarak kötü amaçlı yazılımları kendiliğinden algılıyor ve daha önce hiç görülmemiş saldırılara karşı koruma sağlıyor.

Öncü güvenlik uzmanları ve proaktif güvenlik yönetimi

HP Security Lab, HP’nin en güvenli bilgisayarlarını üretmesine yardımcı olmayı amaçlıyor. Üyeleri arasında araştırmacılar, mühendisler, beyaz şapkalı hacker’lar ve siber savaşların ön saflarından bilgi sağlayan öncü güvenlik uzmanları bulunuyor.

Raporları izleyen, tehditleri analiz eden HP, müşterilerine planları konusunda yardımcı oluyor. HP, özel hizmet uzmanları ile güvenlik açısından müşterilerinin konumunu güçlendiriyor, saldırılar karşısında avantajlı durumda kalmasını ve işletme üzerinde olumsuz etki oluşmasını önlemeyi sağlıyor.

Daha fazla bilgi için tıklayın: 

           

Yorumlar (0)
22°
sisli
Namaz Vakti 25 Haziran 2021
İmsak 03:25
Güneş 05:26
Öğle 13:12
İkindi 17:11
Akşam 20:47
Yatsı 22:39
banner366