banner402

banner345

banner451

banner445

banner374

Koceli Valisi Seddar Yavuz’a Kocaeli OSB’lerinden ziyaret

Yeni atanan ve göreve başlayan Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Kocaeli Sanayi Odası Başkanı ve Kocaeli Organize Sanayi Bölgeleri (OSB) Yönetim Kurulu Başkanlarını makamında kabul etti.

HABER 01.07.2020, 00:20 29.07.2020, 20:31
19817
Koceli Valisi Seddar Yavuz’a Kocaeli OSB’lerinden ziyaret

Kocaeli ekonomisi ile sanayisinin değerlendirildiği ve bilgi alışverişi yapılan toplantıda, Vali Yavuz’a “hayırlı olsun” temennisinde bulunuldu.
Vali Seddar Yavuz, ülke kalkınması için sanayiye ve üretime duyarlılığını vurgulayarak, sorunların çözümünde ve yeni projelerin geliştirilmesinde Valilik olarak her türlü işbirliğine ve desteğe hazır olduklarını söyledi.
Toplantıya; Kocaeli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Kocaeli Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü İlhan Aydın ve Kocaeli’de faaliyet gösteren OSB’lerin Başkanları; Kocaeli Alikahya OSB Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Sönmez, Gebze Güzeller OSB Yönetim Kurulu Başkanı Adem Ceylan, Gebze OSB (GOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Vahit Yıldırım, GEBKİM-Kocaeli Gebze V (Kimya) İhtisas OSB Yönetim Kurulu Başkanı Vefa İbrahim Aracı, GEPOSB Gebze Plastikçiler OSB Yönetim Kurulu Başkanı Osman Erkan ve Başkan Vekili Dursun Çetin, Kocaeli-Gebze VI. (İMES) Makine İhtisas OSB Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Küçükay ve Başkan Vekili Ahmet Tokkan, Makine İhtisas OSB Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Silahtaroğlu, TOSB-Otomotiv Yan Sanayi İhtisas OSB Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Dudaroğlu, Kocaeli Gebze Dilovası OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Türker ve Başkan Vekili Turgay Ener, Arslanbey OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Ertuğ, Kandıra Gıda İhtisas OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Başol, Asım Kibar OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mehmet Ali Aydın, Kocaeli Dilovası Köseler Islah OSB Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Sekban, Kocaeli Gebze Kömürcüler İhtisas OSB Yönetim Kurulu Başkanı B. İlhan Karaköse katıldı.

Yorumlar (0)
24°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 24 Temmuz 2021
İmsak 03:56
Güneş 05:45
Öğle 13:16
İkindi 17:12
Akşam 20:36
Yatsı 22:17
banner366