banner472

banner458

banner457

TAB Gıda Franchise Direktörü Erman Engiz oldu

Türkiye’nin hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda’nın Franchise Direktörlüğü görevine, sektörün tecrübeli isimlerinden Erman Engiz getirildi. İzmir Ekonomi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olduktan sonra Galatasaray Üniversitesi’nde İletişim Stratejileri ve Halkla İlişkiler üzerine yüksek lisansını tamamlayan Erman Engiz, California Üniversitesi’nde Pazarlama üzerine eğitim aldı. 

HABER 01.07.2021, 00:01 28.07.2021, 10:31
22770
TAB Gıda Franchise Direktörü Erman Engiz oldu

Satış alanında önemli deneyimler elde eden ve on yıla yakın süre Coca-Cola İçecek’te farklı roller üstlenen Engiz,  Haziran 2021 itibarıyla; Burger King®, Popeyes®, Arby’s®, Sbarro®, Usta Dönerci® ve Usta Pideci® olmak üzere toplam 6 markayı bünyesinde bulunduran hızlı servis restoran zinciri lideri TAB Gıda’nın Franchise Direktörü olarak göreve başladı.

Burger King®’in Yeni Efsanesi Sebze Proteinli BK Planty Whopper® Tüm Burger King® Restoranlarında
Alevde ızgara ateşinin kralı Burger King®’in sebze proteini kullanılarak hazırladığı BK Planty Whopper® fark yaratan lezzeti ile tüm Burger King® restoranlarında müdavimlerini bekliyor.
Her dönem sunduğu farklı yenilik ve sürprizlerle fark yaratan vazgeçilmez lezzetlerin adresi Burger King®, ikonik lezzeti Whopper® ailesinin en yeni üyesi BK Planty Whopper®ı lezzet severlerle tanıştırmıştı. Alevde ızgara ateşi konseptinin en popüler burgeri olarak Türkiye’de de çok sevilerek tüketilen Whopper®’ın sebze proteinli eşsiz ürünü olan BK Planty Whopper® artık tüm Burger King® restoranlarında satışa sunuluyor.

Burger King® Efsanesi Whopper® %0 Et Seçeneğiyle!
Lezzetini yüzde 100 alevde ızgara ateşinden alan, sebze proteininden üretilen BK Planty Whopper®, büyük boy susamlı sandviç ekmeği, salatalık turşusu, ketçap, mayonez, doğranmış marul, domates ve soğandan oluşuyor. Her geçen gün yaygınlaşan, yepyeni lezzete sahip BK Planty Whopper® tüm Burger King® restoranlarında satışa sunuluyor. Alevde ızgara ateşinin kralı Burger King®, hijyenik koşullarda en sevilen lezzetleri ve kampanyaları ile yanınızda olmaya devam edecek.

TAB Gıda Lezzetlerine Kesintisiz Erişim Sürüyor
Öncelikli sorumluluğu çalışanların ve lezzet severlerin sağlığı olan hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda, koronavirüse (COVID-19) karşı önlemlerini en üst düzeyde hayata geçiriyor. İlk günden itibaren #evdek®al hareketini destekleyen ve birçok uygulamayı hayata geçiren TAB Gıda markaları, kademeli normalleşme kararları çerçevesinde restoranlarında misafirleriyle buluşuyor ve verilen talimatlardaki genel koşullara uygun olarak hizmet veriyor. Tıkla Gelsin® yenilenmiş mobil uygulaması veya www.tiklagelsin.com web sitesi üzerinden, Yemek Sepeti’nin online ve mobil kanallarının yanında, Ara Gelsin sipariş hattı, Getir ve Trendyol üzerinden güvenli bir şekilde siparişleri alıyor. Online ve temassız olarak ödemesi yapılabilen ürünler, hijyen kuralları eksiksiz takip edilerek maske ile hazırlanıyor. Hazırlık aşamasında hem görev yapan çalışanların hem de siparişi teslim eden kuryelerin ateşi düzenli olarak ve sipariş yola çıkmadan hemen önce ölçülerek bilgilendirme kağıdına yazıldıktan sonra, ürün güvenli paket haline getiriliyor. Sipariş uygulamaları üzerinden ‘Siparişimi Kapıya As’ ve ‘Temassız Teslimat’ seçeneğiyle sosyal mesafe kuralına uyulurken, tüm paket servis siparişlerinde kullanılan ‘Güvenli Paket’ uygulaması sayesinde, ürünlerin restorandan tamamen kapalı çıkması garanti altına alınarak en sağlıklı şekilde teslimatı gerçekleşiyor.

Yorumlar (0)