banner459

banner345

banner457

banner458

banner402

Yazılım sektörü ilk kez yerli ve milli bir fuarda bir araya gelecek

No On Fuarcılık tarafından 10-13 Kasım 2021 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan Yazılım Endüstrisi Fuarı’nda (YES Türkiye) teknoloji dünyasında fark yaratan ve küresel başarılara imza atmış Türk şirketleri yer alacak. YES Türkiye Fuarı kapsamında ülkemizde bulunan Türk şirketlerinin yanı sıra yazılımın devleri arasına giren şirketler de geliştirdikleri yeni teknolojilerin ayrıntılarını ziyaretçilere aktaracak.

HABER 01.08.2021, 00:01 30.08.2021, 22:59
22783
Yazılım sektörü ilk kez yerli ve milli bir fuarda bir araya gelecek

Yazılım endüstrisinin kalbi 10-13 Kasım 2021 tarihleri arasında İstanbul’da atacak. No On Fuarcılık tarafından İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan Yazılım Endüstrisi Fuarı, Türkiye’de uzun zamandır ihtiyaç duyulan bir eksikliği tamamlamak ve yazılım sektöründe global başarılara imza atan şirketlerimizi bir araya getirmek amacıyla düzenlenecek.

Milli Teknolojilerimiz dünyaya açılacak
No On Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Halil Ekiz, “Ülkemizin global olarak bu sektörde hak ettiği yeri alabilmesi, bölgesel ve yerel ölçekteki sektör temsilcilerini büyük aktörlerle buluşturup iş geliştirmelerine fırsat sunabilmek için elimizde bulunan bu önemli fırsatın en iyi şekilde kullanılmasını sağlayacağız. Yazılım, bilişim, medya, savunma sanayii, otomotiv, eğitim, sağlık, eğlence, dijital hizmetler, finans kuruluşları gibi farklı sektör liderlerini, start-up’ları ve Türkiye’deki birçok teknoloji transfer ofislerini, teknokentleri, ülkemizde ilk kez yerli ve milli bir organizasyonda; YES Türkiye’de, Yazılım Endüstrisi Fuarı’nda bir araya getireceğiz” diye konuştu.

Yorumlar (0)