banner565

banner614

banner472

banner458

banner457

Halkbank ve Emlak Katılım’dan marka işbirliği

Halkbank ve Emlak Katılım arasında önemli bir marka işbirliği hayata geçiyor. Emlak Katılım müşterileri, kredi kartı markalarından biri olan TROY altyapılı Paraf’ın kullanıcıları arasına katılacak.

İNŞAAT 01.07.2024, 00:01 30.06.2024, 21:28
645
Halkbank ve Emlak Katılım’dan marka işbirliği

İşbirliğiyle Emlak Katılım kart müşterileri 550 bini aşkın Paraf Üye İşyeri ve anlaşmalı binlerce markanın sunduğu sayısız fırsattan yararlanabilecek. Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, “Halkın bankası olma sorumluluğumuz ve stratejik hedeflerimiz doğrultusunda işletmelerimize katkı sağlayacak, müşteri memnuniyetini artıracak, gelişmiş ürün ve hizmet kapasitemizi daha geniş kesimlerle buluşturacak atılımlar gerçekleştiriyoruz. Ülkemizin yenilikçi katılım bankası Emlak Katılım Bankası ile yaptığımız işbirliğinin de bu yolda attığımız önemli bir adım olduğuna inanıyoruz” diye konuştu.
Emlak Katılım Genel Müdürü Onur Gök; “Türkiye’nin yerli ve milli ödeme yöntemi TROY altyapılı Paraf kart aracılığıyla müşterilerimiz artık 550 binden fazla Paraf Üye İşyeri ve anlaşmalı binlerce markanın sunduğu fırsatlardan yararlanabilecekler” dedi.

Yorumlar (0)