banner472

banner488

banner480

banner458

banner457

banner493

Boehringer Ingelheim Önemli Görev Değişikliklerini Sürdürüyor

Boehringer Ingelheim’in kurumsal kaynak planlaması (ERP) alanındaki küresel dönüşüm yol haritasından sorumlu, Program Direktörü olarak Almanya Merkez ofisinde görev yapan Fatih Öztürk, yeni kurulan Boehringer Ingelheim Business Services Center Polonya şirketine Genel Müdür olarak atandı.

İNSAN KAYNAKLARI 10.02.2022, 10:31 06.03.2022, 23:30
4193
Boehringer Ingelheim Önemli Görev Değişikliklerini Sürdürüyor

Boehringer Ingelheim, Türkiye, 1 Şubat 2022 - Tüm dünyada 50 binden fazla çalışanıyla insan sağlığı, hayvan sağlığı ve biyofarmasötikler olmak üzere üç iş alanında inovasyonlara imza atmakta ve yaşam kalitesini geliştirme hedefiyle çalışmakta olan Boehringer Ingelheim Türkiye, daha önce bünyesinde çalışmış kişilerin önemli atamalarına devam ediyor.
Fatih Öztürk, Boehringer Ingelheim Türkiye’de çalışma hayatına 2001 yılında IT Uzmanı olarak başladı ve kariyeri boyunca önemli başarılara imza attı. Bunlardan biri ise, 15 sene önce Boehringer Ingelheim Türkiye’den global atama transferiyle yurt dışına giden ilk kişi olma unvanını kazanması oldu. Yurt dışında çalışma hayatına Boehringer Ingelheim Danimarka bünyesinde başlayan Öztürk, sırasıyla İsveç ve şirketin genel merkezi Almanya’da devam etti. 
Strateji oluşturma, bütçe geliştirme, kaynakları belirleme, uluslararası program ve proje yönetimi, birleşme ve satın almalar, süreç tasarımı, iyileştirme ve organizasyon geliştirme gibi konularda uzmanlığa sahip olan Öztürk; EMEA Bölgesi’ne finans, muhasebe, vergi, satın alma, müşteri hizmetleri, hukuk, İnsan Kaynakları gibi hizmetleri sağlama hedefleriyle kurulan Boehringer Ingelheim Polonya Global Business Services Center şirketine Genel Müdür olarak atandı. Öztürk’ün bundan sonra görevine Polonya’dan devam edeceği belirtildi. 

 

Yorumlar (0)