banner472

banner488

banner480

banner458

banner457

banner493

Hilton, orta segment otelleri için yeni EMEA yöneticisi atadı

Hilton’un EMEA Bölgesi’ndeki orta segmentli otel operasyonlarını bundan böyle Pauline Wilson yönetecek.

İNSAN KAYNAKLARI 10.02.2022, 10:44 06.03.2022, 23:30
4186
Hilton, orta segment otelleri için yeni EMEA yöneticisi atadı

Hilton Garden Inn ve Hampton by Hilton markalarını içeren grubun orta segment portföyünde yer alan ve Hilton tarafından yönetilen 60 otelden doğrudan Pauline Wilson sorumlu olacak. Seyahat sektöründe 25 yılı aşkın deneyime sahip olan Wilson, Hilton’dan önce Virgin Atlantic Holidays'in Ürün ve Operasyonlardan Sorumlu Başkan yardımcısı olarak görev yapıyordu.
Wilson, WiHTL (Women in Hospitality, Travel and Leisure) tarafından "İzlenmesi Gereken 100 Kadın Endeksi 2020" listesinde yer alıyor ve bu kurumun Danışma Kurulu’nda sektörün kapsamını genişletmeye yardımcı olacak çalışmalar yürüten takımın bir parçası olarak görev yapıyor.
Hilton'a katılmasından bu yana otel grubunun orta segment otellerini daha da öteye taşımak için çalışmalar gerçekleştiren Wilson, görevini Güneydoğu Asya’da faaliyet gösteren Hilton otellerini yönetmek için yetkilendirilen Alexandra Murray'den aldı.
Atama, önümüzdeki beş yıl içinde açılması planlanan altı tesisle birlikte EMEA bölgesindeki varlığını yüzde 65 oranında artırmayı hedefleyen Hilton’un orta segment otel markalarını büyütmeye yönelik önemli planları hayata geçirdiği bir dönemde gerçekleşmiştir. Bu büyümeye, yeni açılacak Hilton Garden Inn tesisinde yer alacak İngiltere'nin premier motor yarışları merkezi Silverstone da dahildir.
Hilton Orta Segment Otel Operasyonları EMEA Başkan Yardımcısı Pauline Wilson, "Seyahat sektörünün eski cazibesini kazanmaya başladığı bir dönemde konaklama sektöründe olmak oldukça heyecan verici bir duygu. Böylesine önemli ve dikkat çekici büyüme planları olan orta segment otel ekibinin arasında olmak gerçekten çok gurur verici" dedi.

Yorumlar (0)