banner472

banner488

banner480

banner458

banner457

banner493

Anadolu OSB ve TEV eğitim için el sıkıştı

Anadolu Organize Sanayi Bölgesi (Anadolu OSB) 10. Geleneksel Katılımcı Kahvaltısı’nda Türk Eğitim Vakfı (TEV) ile işbirliği protokolü imzaladı.

OSB 01.07.2019, 08:00 25.07.2019, 10:56
7391
Anadolu OSB ve TEV eğitim için el sıkıştı

Etkinliğe; Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Başkent Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof.Dr. Mehmet Haberal, Rektör yardımcıları, Anadolu OSB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kutsi Tuncay, Anadolu OSB Yönetim Kurulu Üyeleri, TEV Genel Müdür Yardımcısı Şenol Özdemir, TEV Ankara Şube Başkanı Ömer Turna, OSİAD Başkanı Süleyman Ekici, önceki dönem Çankaya Belediye Başkanı Muzaffer Eryılmaz, Ankara Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği sporcuları, Klasik Otomobilciler, bursiyer öğrenciler ve Anadolu OSB yatırımcıları aileleriyle katıldı.
Hüseyin Kutsi Tuncay, mesleksizliğin önemli bir memleket meselesi olduğunu bildiklerini kaydederek, mesleki eğitim alan öğrencilere burs verdiklerini Başkent Üniversitesi ile önemli çalışmalara imza attıklarını, bunlardan birinin de Eylül’de faaliyete başlayacak meslek yüksekokulu olduğunu söyledi. Tuncay, burs faaliyetlerine TEV ile devam edeceklerini ifade etti.

Yorumlar (0)