banner472

banner488

banner480

banner458

banner457

banner493

Konya OSB’de İnovasyon Bilgilendirme Toplantısı

Şirketlerde inovasyon yönetimi yetkinliğinin sürdürülebilir şekilde arttırılması, inovasyon yönetimi altyapısının oluşturulması, güçlendirilmesi,

OSB 01.09.2019, 08:00 27.09.2019, 10:16
12988
Konya OSB’de İnovasyon Bilgilendirme Toplantısı

her bir kurumun kendi hedeflerine uygun sistemlerini hayata geçirebilmesi için Türkiye İhracatçılar Meclisi, “İnosuit” toplantıları düzenliyor. Konya Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü Konferans Salonu’nda gerçekleşen İnovasyon Bilgilendirme Toplantısı’na şirketlerin temsilcileri katıldı.
Bir şirketin gelişebilmesi açısından İnovasyonun önemine değinen Türkiye İhracatçılar Meclisi İnosuit Akademik Koordinatörü Merih Pasin, inovasyon programına başlarken ilk önceliğin bir vizyon belirmek ve sonrasında kendi kültür sistemine uygun ve özgün çalışmalar üzerinde yoğunlaşılması gerektiğini söyledi. “Kurumsal İnovasyon Sistemi” hakkında bilgilerini katılımcılara anlatan Pasin, bir ülkenin inovasyon gücünü ve performansını arttırmak için aktörlerin yetkinlikleri, ilişkileri ve işbirliğinin, kültürel norm ve değerlerinin birbirlerini destekler nitelikte olması gerektiğini ifade etti. Bilgilendirme ve deneyim paylaşım toplantısında İnoSuit Programı’na katılan firmalar nasıl bir gelişim elde ettiklerini katılımcılara anlattı.

Yorumlar (0)