banner472

banner488

banner480

banner458

banner457

banner493

Türk Telekom ve İkitelli OSB arasındaki protokol uzatıldı

Türk Telekom ve İkitelli Organize Sanayi Bölgesi arasında, kurumsal firmalar ve ortak kullanım alanları için geçerli olacak altyapı, erişim, internet işbirliği anlaşması uzatıldı.

OSB 01.09.2019, 08:00 27.09.2019, 10:17
12255
Türk Telekom ve İkitelli OSB arasındaki protokol uzatıldı

Güçlü altyapısı üzerinden verdiği hizmetlerle uçtan uca çözümler sunan Türk Telekom, işletmelerden sanayi kuruluşlarına, kamu kurumlarından yerel yönetimlere kadar teknolojik altyapısı, gelişmiş ses ve geniş bant çözümleriyle hız ve verim kazandırmaya böylece rekabet ve global pazarlardaki güçlerini artırmaya katkıda bulunuyor. Türkiye'deki sanayileşmenin gelişmesinde büyük role sahip olan Organize Sanayi Bölgeleri’ne (OSB) teknolojik, modern, çevreci ve yenilikçi çözümler sunan Türk Telekom, OSB’lerin teknolojik dönüşümüne ve OSB’lerdeki işletmelerin yararının gözetildiği hizmet ve projeleri hayata geçirmeye devam ediyor. Bu vizyon çerçevesinde 30 bin işyeri, 300 bin çalışanı, yatırım değeri, üretimi, ihracatı, istihdamı ve ekonomiye katkısı ile OSB’ler arasında güçlü bir yere sahip olan İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ile Türk Telekom arasındaki anlaşma 5 yıl süreyle uzatıldı.
İkitelli OSB ile Türk Telekom arasında imzalanan protokolle; İkitelli OSB’nin haberleşme altyapısının iyileştirilmesi sağlanacak ve Türk Telekom tarafından bireysel ya da kurumsal müşterilere sağlanan tüm hizmetler OSB katılımcılarına sunulacak. İkitelli OSB’de düzenlenen protokol imza törenine; Türk Telekom İstanbul Bölge Müdürü Mehmet Beytur ve İkitelli OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut M. Aydın katıldı.

Yorumlar (0)