banner472

banner488

banner480

banner458

banner457

banner493

18. TESİD ödülleri sahiplerini buldu

Elektronik sanayinde inovasyonu teşvik etmek amacıyla düzenlenen TESİD Yenilikçilik ve Yaratıcılık Ödülleri’nin bu yıl 18’incisi gerçekleştirildi. Büyük firma ve KOBİ dalında üç, TESİD 30. Yıl Özel Ödülü ve Jüri Özel Ödülü olmak üzere toplam sekiz teknoloji firması ödül aldı.

REEL SEKTÖR 01.07.2020, 08:11 29.07.2020, 20:40
19530
18. TESİD ödülleri sahiplerini buldu

Büyük firma dalında Yenilikçi Ürün kategorisinde MS ve parkinson hastalarının kullandıkları ilaçların etkilerinin sürekli takibi ve analiz sistemi ile KAREL ödül alırken, Yenilikçiliğin Ticarileştirilmesi kategorisinde dijital vanalı su sayacı ile LUNA, Ürün Geliştirme Sürecinde Mars ile HAVELSAN ödül kazandı. KOBİ dalında Yenilikçi Ürün kategorisinde Single Monitör ile KRON, Yaratıcı Fikir kategorisinde LETTA SERCİAR, Ürün Geliştirme Süreci kategorisinde Self-Servis Kiosk ile ASİS ödüllerin sahibi oldu.
TESİD 30. Yıl Ödülü’nü ağır ticari araçlar için yenilikçi gösterge panel tasarımı ile TAKOSAN, Jüri Özel Ödülü’nü ise ezAFM+ kompakt atomik kuvvet mikroskobu ile NANOMANYETİK Bilimsel Cihazlar aldı. Tören kapsamında gerçekleştirilen panelde ise akıllı yaşama doğru yerli elektronik sanayi konusu masaya yatırıldı. Panele; TESİD Başkanı ve Netaş CEO’su C. Müjdat Altay, TESİD Yönetim Kurulu Üyesi ve Entes Yönetim Kurulu Başkanı Faik Erem, TESİD Yönetim Kurulu Üyesi ve Havelsan Genel Müdürü Ahmet Hamdi Atalay, TESİD Yönetim Kurulu Üyesi ve Karel CTO’su Yaman Tunaoğlu katıldı. “

Yorumlar (0)