Güneş Sigorta 62. yaşını kutladı

VakıfBank Finans Grubu şirketlerinden Güneş Sigorta, 62. kuruluş yıldönümünü “Dün, Bugün, Yarın” temasıyla oluşturduğu sergi ve etkinlikle Güneş Sigorta Genel Müdürlük binasında kutladı.

Güneş Sigorta 62. yaşını kutladı

Etkinliğe; Güneş Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı ve VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, Güneş Sigorta Genel Müdürü Atilla Benli,  Yönetim Kurulu Üyeleri, Güneş Sigorta üst yönetimi ve çalışanları da katıldı.
Abdi Serdar Üstünsalih, “Güneş Sigorta, tıpkı Bankamız VakıfBank gibi geçmişten aldığı gücü geleceğe taşıma sorumluluğunu üstlenmektedir. Aynı zamanda karlılık ve büyümeyi sürdürülebilir kılmayı, çağın gereklerine uygun ürünler geliştirmeyi ve Bankamız ile olan bağlarını kuvvetlendirmeyi de öncelikli hedefleri arasında tutmaktadır. VakıfBank ile Güneş Sigorta’nın yolu bir, hedefleri ortaktır” diye konuştu.
Güneş Sigorta Genel Müdürü Atilla Benli “Ana sermayedarımız VakıfBank’ın desteğiyle önemli başarılara imza atmaya devam ediyoruz. Hedefimiz, sektöründe öncü ve güçlü bir Güneş Sigorta’dır” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2019, 09:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner269