banner472

banner488

banner480

banner458

banner457

banner493

IAS ve İSO yöneticileri biraraya geldi

Türkiye operasyonlarını ve globaldeki etkinliğini her geçen gün arttıran teknoloji üreticisi IAS, Endüstri 4.0 vizyonu ile çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

REEL SEKTÖR 01.04.2020, 08:00 17.04.2020, 12:18
10148
IAS ve İSO yöneticileri biraraya geldi

IAS Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Hakan Karabiber, IAS Genel Müdürü Mazhar Tellibeyoğlu ve Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Muhammet Garip, IAS’nin son dönemde yoğunlaştığı projeleri ve gelecek planlarını konuşmak için İstanbul Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan ile biraraya geldi.
IAS’nin dünden bugüne küresel ölçekli çalışmalarını ve kurumsal kaynak planlama yazılımı caniasERP ile sunduğu hizmetleri İSO Yönetim Kurulu Başkanı Bahçıvan ile paylaşan IAS yöneticileri, Türk sanayisinin bugünü ve geleceği hakkında da bilgi alışverişinde bulundu.
IAS yöneticileri ile Türk sanayisinin durumunu, ihtiyaçlarını ve yaşadığı sorunları paylaşan Başkan Bahçıvan, Endüstri 4.0 ve yüksek teknolojik gelişmelerin sanayiye olan pozitif etkilerine ilişkin görüşlerini aktardı. Türk ekonomisi ve sanayisini teknolojik olarak geleceğe hazırlamak için yapılan planların temelini oluşturacak görüşmede potansiyel işbirlikleri ve projeler konuşuldu.

Yorumlar (0)