banner472

banner488

banner480

banner458

banner457

banner493

Teknoloji firması IAS, Birevim ile anlaştı

Global teknoloji firması IAS, Tasarruf Finansmanı sektöründe hizmet kalitesi ve yenilikçi çözümleriyle fark oluşturarak, tasarruf sahiplerinin konut, taşıt ve işyeri ihtiyaçlarına finansal çözümler sunan Birevim ile anlaştı.

REEL SEKTÖR 01.04.2022, 00:01 25.04.2022, 09:43
20722
Teknoloji firması IAS, Birevim ile anlaştı

IAS, Birevim’in dijital dönüşüm yolculuğuna canias4.0 teknolojileriyle devam edeceğini ve verimliliğini artırmak için bu teknolojileri kullanacağını duyurdu. 2016’da kurulan ve ‘Tasarruf Finans’ sektörünün lokomotif markası Birevim, iş süreçlerini caniasERP ile yönetecek. Düzenlenen kick off toplantısı ile iki firma yetkilileri bir araya gelerek caniasERP projesinin yol haritalarını belirledi.
Birevim ofisinde gerçekleşen kick off toplantısında, Birevim Satın Alma ve İdari İşler Direktörü Ekrem Yıldız, şunları söyledi: “Faaliyete başladığımız andan itibaren sektörünün lokomotif gücü olarak sektöre ivme kazandırıyor; inovatif, yenilikçi ve öncü teknolojilerle de sektörde fark oluşturan çalışmalar gerçekleştiriyoruz.  Şirket içinde tüm departmanların entegre bir şekilde çalışmasını önemsiyor ve uçtan uca iletişimi benimsiyoruz. IAS ile hayata geçirdiğimiz yazılım da departmanların birbiriyle daha sekronize olmasına imkan tanıyor. Tüm departmanlarımızın tek bir veri tabanına bağlı olduğu yazılımla birlikte iş ve operasyonel süreçlerimizi daha etkili ve verimli yöneteceğiz. Bu süreçte ihtiyaç ve beklentilerimize uygun en kapsamlı çözümü sundukları için IAS ekibine teşekkür ediyorum.”
“caniasERP bize dinamizm kazandıracak” Yıldız, proje ile ilgili beklentilerini ve temennilerini de aktardı: “caniasERP projesiyle daha önce yaşadığımız problemlerin temelini oluşturan departmanlar arası entegrasyon sorununu çözeceğimize inanıyoruz. Özellikle satın alma, insan kaynakları ve mali işler departmanlarında bir süreç başlatıldığında tüm departmanlar bunlardan haberdar olabilecek. Bu da bize dinamizm, çeviklik ve senkronizasyon kazandıracak. Ayrıca bu firma içinde ortak bir dilin konuşulmaya başlanması ve kurumsal hafızanın oluşturulması için de çok önemli bir adım olacak.”

Yorumlar (0)