banner472

banner458

banner457

Yeni kurulan işletmelere Uyumsoft’tan tam destek

Yeni kurulan işletmeler için “ekoCari Girişimciler Kampanyası” başladı

REEL SEKTÖR 28.04.2021, 10:52 29.05.2021, 10:54
21722
Yeni kurulan işletmelere Uyumsoft’tan tam destek

Türkiye’nin inovasyon liderlerinden Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri A.Ş., yeni kurulan işletmelere tam destek veriyor.
Dünyanın Covid-19 kaosunu yaşadığımız bugünlerde girişimcilere bir destek de Uyumsoft’tan geldi. Kampanya kapsamında, 1 Ocak 2021 tarihi itibariyle yeni kurulan şirketlere, ön muhasebe yazılımı olan ekoCari programı ilk 6 ay ücretsiz veriliyor ve ayda 50 adet e-Belge (e-Fatura, e-Arşiv fatura) hediye ediliyor. Nisan ayında başlayan kampanya, 31 Aralık 2021 tarihinde sona erecek.
Yeni kurulan işletmeler, 24 aylık sözleşmede, ilk 6 ay ücretsiz kullanımın ardından, 7. aydan itibaren her ay ekonomik bir ücret ödeyerek, ekoCari ve e-Belge uygulamaları sayesinde iş süreçlerini uçtan uca kesintisiz olarak yönetebilecek. Kampanya koşulları hakkında, www.uyumsoft.com adresinden detaylı bilgi ve başvuru gerçekleşiyor.

Yeni kurulan işletmelere destekler ve teşvikler veriliyor
Yeni kurulan işletmelere ve girişimcilere, Ticaret Bakanlığı, Ekonomi ve Maliye Bakanlığı, KOSGEB, TÜBİTAK, Türkiye Teknoloji Vakfı, Kredi Garanti Fonu gibi birçok kurum ve kuruluş tarafından destekler ve teşvikler veriliyor. Ağırlıkla kamu kurum ve kuruluşlarının verdikleri bu desteklerin arasına, özel sektörden Türk yazılım devi Uyumsoft A.Ş. Girişimciler Kampanyası ile katılıyor.

ekoCari; web tabanlı ve kullanımı kolay bir ön muhasebe programı
Yeni kurulan işletmelere tam destek veren Uyumsoft A.Ş.’nin ekoCari ürünü, web tabanlı ve kullanımı kolay bir ön muhasebe programı. Kurulumu ve kullanımı çok kolay. İnternetin olduğu her yerden, bilgisayar, tablet veya cep telefonundan rahatlıkla kullanılabiliyor. Bulut tabanlı bir ürün olduğu için ilave server (sunucu) yatırımına ihtiyaç yok. İşletmeler, ekoCari programı sayesinde, stoklarını, carilerini takip edebiliyor, alışlarını-satışlarını ve bunların raporlamalarını alabiliyor. Çeklerini, senetlerini ve banka hesaplarını takip edebiliyor. Kampanya kapsamında, ekoCARİ kullanan firmalar, her ay 50 adet e-fatura veya e-arşiv fatura’yı da hiçbir ücret ödemeden oluşturabiliyor.

25. yılında 40 binin üzerindeki yerli ve global müşterisinin uçtan uca dijital dönüşümünü sağlayan Uyumsoft A.Ş.’nin ürün ailesinde; girişimciler kampanyası kapsamındaki ekoCari (Ön Muhasebe Ticari Paket Programı) yazılımının yanı sıra Kurumsal Kaynak Planlama uyumERP (bulut, mobil), Müşteri İlişkileri Yönetimi uyumCRM (bulut, mobil), İnsan Kaynakları Yönetimi uyumHRM (bulut, mobil), e-Belge e-Uyum (e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-SMM, e-Defter, e-İrsaliye ve diğer tüm e-Belgeler) uygulamaları, Ticari Paket Yazılımlar, ekoTicari (KOBİ’lerin ERP’si), ekoHR, ekoSMMM (Mali Müşavir Yazılımı), Banka Bakiyem, uyumYEDEK, uyumİYS dahil 30’u aşkın yazılım ürünü yer alıyor.

Yorumlar (0)