banner565

banner614

banner472

banner458

banner457

Milli Eğitim Bakanlığı ile Teknopark İstanbul protokol imzaladı

Milli Eğitim Bakanlığı ile Teknopark İstanbul arasında, siber güvenlik alanındaki eğitim açığını gidermek ve nitelikli istihdam sağlamak amacıyla Mesleki Eğitim İş Birliği Protokolü imzalandı.

TEKNOPARKLAR 01.09.2022, 00:01 23.09.2022, 09:54
19023
Milli Eğitim Bakanlığı ile Teknopark İstanbul protokol imzaladı

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer ve Teknopark İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Prof.Dr. Metin Yerebakan’ın imzaladığı işbirliği protokolü; siber güvenlik ve yazılım konusunda eğitim almış öğrencilerin, Teknopark İstanbul bünyesindeki firmalarda istihdamına yönelik desteği kapsıyor.
Marmara Üniversitesi Abdülkadir Meragi Güzel Sanatlar Lisesi öğrenci ve öğretmenlerinden oluşan orkestranın müzik dinletisi sunduğu programa, İstanbul Vali Yardımcısı Dr. Hasan Hüseyin Can, Pendik Kaymakamı Hülya Kaya, AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Nazan Şener, Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, Teknopark İstanbul Yönetim Kurulu Üyeleri; Prof.Dr. Halil Özer, Dr. Mehmet Akif Özyurt ve Teknopark İstanbul Genel Müdürü Bilal Topçu katıldı. 

Yorumlar (0)
banner557