banner565

banner614

banner472

banner458

banner457

Hepsiburada, Efsane Kasım öncesinde iş ortakları, KOBİ’ler ve girişimcilerle  bir araya geldi

Hepsiburada, iş ortaklarına yenilerini eklemek ve e-ticareti daha da ileriye taşımak için Hepsiburada İş Ortağım Buluşması’nı İstanbul’da gerçekleştirdi. Akbank desteğiyle gerçekleştirilen etkinlikte, Hepsiburada’nın mevcut ve potansiyel iş ortaklarına Efsane Kasım planlarıyla finanstan reklama, pazarlama eğitimlerinden yurt dışına uzanan güçlü desteğin yanı sıra, Akbank tarafından sunulan faydalar da aktarıldı.

HABER 01.11.2023, 00:04 27.11.2023, 08:32
24818
Hepsiburada, Efsane Kasım öncesinde iş ortakları, KOBİ’ler ve girişimcilerle  bir araya geldi

Hepsiburada, 100 bini aşkın iş ortağının bulunduğu “Hepsiburada İş Ortağım” programına katılarak e-ticarette yer almak isteyen işletmelere fırsatlar sunuyor.
E-ticaret sektörü için yılın en heyecan verici ayı olan “Efsane Kasım” hazırlıklarını tamamlayan Hepsiburada,  Kasım ayına girmeden önce, KOBİ’lerle “Hepsiburada İş Ortağım Buluşması”nda bir araya gelerek planlarını ve iş ortaklarına sunulan destekleri aktardı.
Hepsiburada CEO’su Nilhan Onal Gökçetekin, Akbank KOBİ Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz ve Hepsiburada Ticari Grup Başkanı Ender Özgün’ün de yer aldığı etkinlikte Hepsiburada Liderlik Ekibi, iş ortaklarına Kasım ayını nasıl daha verimli geçirebileceklerine ve cirolarını artırabileceklerine yönelik ipuçlarını paylaştı.

Finanstan reklama, eğitimden yurt dışına uzanan güçlü Hepsiburada desteği
Hepsiburada’nın, Efsane Kasım’ı bundan 7 yıl önce Türkiye’ye getiren “ilk” e-ticaret markası olduğunu vurgulayan Hepsiburada Ticari Grup Başkanı Ender Özgün, “Efsanenin ilk yılı olan 2016 ve ertesi yıllar içinde her seferinde daha da büyük rekorlar kırdık. Geçtiğimiz yıl da aynı şekilde Hepsiburada’nın başarılara ve yeni rekorlara imza attığı bir ay oldu. Kasım ayı e-ticaret için sadece alışverişin uygun fiyatlarla yapıldığı bir ay değil, iş ortaklarımız da yılın en büyük cirosunu bu aydan elde ediyor. Depolarımız ve lojistik merkezlerimize binlerce yeni personel alınıyor ve istihdama katkı sağlanıyor. İstanbul’da çocuğunun okul ihtiyaçlarını karşılamak için Samsun’da bir kırtasiyeden yapılan alışverişin tüm ülkeye katkısı var. Dolayısıyla Efsane Kasım’ın ülkemizin ekonomisine kaldıraç olma görevi de var. Hepsiburada İş Ortağım Buluşması’nı bu yıl da Efsane Kasım öncesinde gerçekleştirdik ve liderlik ekibimiz iş ortaklarımıza e-ticaretin en çok kazandıran ayında neler yapılması gerektiğini ve sunduğumuz pazarlama çözümleriyle cirolarını nasıl %150 artırabileceklerini aktardık. Hepsiburada olarak sahip olduğumuz pazarlama gücünü İş Ortaklarımızın gücüne güç katmak için kullanmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu sene de Kasım ayına Hepsiburada Ailesi olarak çok iyi hazırlandık. Hep beraber yeni rekorlar kıracağımız bir yıl olmasını diliyorum” dedi.

Akbank, Hepsiburada İş Ortağım Buluşması’nın bu sene de destekçisi oldu
Hepsiburada ile hem geçen sene hem de bu sene iş birliğine imza atan Akbank, Hepsiburada ödemelerini ilk kez Akbank üzerinden alan satıcılara aylık hak ediş tutarı üzerinden %3 oranında olmak üzere, 12 aylık sürede toplam 6.900 TL’ye varan chip para ödülü ve KOBİ’lere “Hoş Geldin” kampanyası kapsamında 1 yıl boyunca ücretsiz 200 EFT ve 200 Havale avantajı sunuyor. Efsane Kasım’a yönelik olarak KOBİ’lerin stok ve çeşitli ihtiyaçları için 30 gün “0” faizli ticari artı para kredisi imkânı ile de KOBİ’lerin yanında olmaya devam ediyor.
Hepsiburada satıcılarına özel, ilk kez 1 Ekim 2023 tarihinden itibaren Hepsiburada ödemelerini Akbank üzerinden alan ve artı para limiti maksimum 100 bin TL olan müşterilere, 30 güne kadar “%0” faiz fırsatı 3 Kasım 2023 itibarı ile yapılan artı para kullanımları için (aynı ay içerisinde geçerli) sunulacak.
Hepsiburada İş Ortakları ayrıca, Hepsiburada ödemelerini Akbank hesaplarına alan satıcılara özel sunulan Hoş Geldin avantajlarından yararlanabilecek.

Yorumlar (0)