banner459

banner345

banner457

banner458

banner402

İdenfit CEO’su Onur Bayındır: İnsan kaynakları yazılımı denince akla gelen ilk marka olmak istiyoruz

Yeni nesil ofis teknolojilerinin iddialı markalarından; bulut tabanlı insan kaynakları yönetimi yazılımı İdenfit, 2021’de hedef büyüttü. İdenfit CEO’su Onur Bayındır, 2021’de, insan kaynakları yazılımında akla gelen ilk marka olmak ve değer katan işlere imza atmayı hedeflediklerini açıklıyor.

HABER 01.01.2021, 00:01 29.01.2021, 09:44
28489
İdenfit CEO’su Onur Bayındır: İnsan kaynakları yazılımı denince akla gelen ilk marka olmak istiyoruz

İdenfit, bulut tabanlı bir insan kaynakları yönetimi yazılımı. İdenfit’i 2018 yılında, 3 yıllık yoğun bir Ar-Ge çalışması sonucu Teknopark İstanbul’da kurduklarını belirten İdenfit CEO’su Onur Bayındır, “İnsan kaynakları (İK) ve işgücü yönetim çözümleri üreten, bulut tabanlı İK yazılımı ve PDKS çözümleriyle öne çıkan bir teknoloji firmasıyız. Büyüme planlarımız dahilinde ürettiğimiz çözümleri yerli pazarın dışında Almanya, Hollanda, Kuveyt gibi ülkelerde yaptığımız çalışmalarla global pazara sunmaya başladık” diyor.
Onur Bayındır, İdenfit olarak 20’ye yakın İK yönetim modülü ve PDKS çözümleriyle işletmelerin İK ve işgücü yönetim ihtiyaçlarına bütüncül olarak cevap verdiklerini anlatıyor: “İşe alım, performans değerlendirme, puantaj takibi, izin yönetimi gibi modüllerimizle İK yönetiminin 360 derece tek bir yazılım üzerinden yapılmasını sağlıyoruz. PDKS kapsamında turnike geçişkart sistemleri, parmak izi okuyucular, yüz tanıma sistemleri ve mobil uygulama gibi çözümlerimiz var.”
İdenfit’in sunduğu çözümlerin başında; İK departmanlarının dijitalleşmesine yardımcı olmak, sonrasında ise tüm bu işlemlerin (personel giriş çıkışları, puantaj, bordro hesaplaması gibi işlemler dahil) dijitalden ve mobilden yapılmasını yaygınlaştırmak geliyor. Teknolojiyi İK birimindeki herkes için kullanılabilir kılmak istediklerini vurgulayan Bayındır, İdenfit olarak firmaların ekipler arası iletişim gerektiren iş yükünü tek bir yazılımdan yönetmesini sağladıklarını söylüyor. Bayındır, ayrıca yazılım ve donanımın bir arada olduğu bir hizmet kapsamı ile donanıma ihtiyaç duyan kullanıcılarının maliyetlerini de azalttıklarını aktarıyor.
Onur Bayındır, “2021 yılında insan kaynakları yazılımı denince akla gelen ilk marka olmak ve değer katan işlere imza atmak istiyoruz. Bu noktada dijital İK, veri analizi, yapay zeka ve mobilite önem verdiğimiz konulardan. İşimiz İK yönetimi dolayısıyla İK analitiği ve veri bizim için çok önemli” diye konuşuyor.
Turizm, sağlık, gıda, inşaat ve üretim ana sektörler olmak üzere insan kaynağı ile iş yapan tüm sektörlere, KOBİ’lerden, Fortune 500 listesinde yer alan işletmelere kadar farklı ölçekli firmalara hizmet verdiklerini belirten Bayındır, büyüklüğü ve sektörü ne olursa olsun tüm işletmelere hizmet vermeyi amaçladıklarını dile getiriyor.
Yeni nesil insan kaynakları yazılımlarının işletmelere sağladığı avantajlara da değinen Onur Bayındır, İdenfit’in rakiplerinden farkını şu sözlerle aktarıyor: “Teknoloji, İK’da değer yaratmayan ama yapılması gereken operasyonel işlerde çok önemli. Bulut tabanlı İK yazılımı olarak birbirine entegre modüllerle işletmelerin insan kaynakları yönetimini kolaylaştırıyoruz. 360 derece entegre modüller, sınırsız veri tabanı, daha iyi kullanıcı deneyimi için destek ve gerçek zamanlı veri yönetimi gibi özelliklerimizle rakiplerden farklılaşmayı hedefliyoruz. Kullanıcının iş süreçlerini anlıyoruz ve ihtiyaçları doğrultusunda bir plan hazırlıyoruz. Yazılım hizmetinin en önemli özelliklerinden biri de sözleşme sonrasıdır yani sunulan hizmetin kullanılan süre boyunca sürekli kendini geliştirmesi, güncellenmesi ve müşteriye verilen desteğin kesintisiz bir şekilde devam etmesidir. Biz bu konuda çok iddialıyız.”

Yorumlar (0)
26°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 17 Eylül 2021
İmsak 05:11
Güneş 06:37
Öğle 13:04
İkindi 16:35
Akşam 19:21
Yatsı 20:42
banner366