banner565

banner614

banner472

banner458

banner457

HP LaserJet Tank Yazıcıda bir arada!

Özellikle pandemi ile birlikte hepimizin hayatına giren uzaktan çalışma modeli ile evlerimiz de birer ofis haline geldi. Ofislerimizde olduğu gibi evimizdeki vazgeçilmez donanımlardan birisi de yazıcı oldu. Evrak, rapor, form gibi daha pek çok dokümanın baskısını alabilmek için hızlı çalışan, bizi yormadan toner dolumu yapabileceğimiz bir yazıcı arar olduk. Tam da bu noktada yeni HP LaserJet Tank Yazıcı Serisi, çalışma ortamları için sunduğu özelliklerle hem evden çalışanların hem de küçük ve mikro ölçekli işletmelerin yardımına koşuyor, uygun maliyetlerde sürdürülebilir bir şekilde, hızlı baskı alınmasını sağlıyor.

HABER 01.09.2022, 00:01 16.11.2022, 09:30
25374
HP LaserJet Tank Yazıcıda bir arada!

HP LaserJet Tank, satın alındığında kutusundan toner dolu dahili tankıyla çıkıyor ve içindeki tonerle 5 bin sayfaya kadar baskı alınabiliyor; uzun süre toner yenileme gerekmeden rahatça kullanılabiliyor. İster işletmeniz için seri çalışan, baskı kalitesini artıracak ve baskı maliyetini düşürecek bir yazıcı arıyor olun, ister ev-ofisinizden tüm baskı işlerini yapabilecek ölçüde kompakt bir yazıcı arıyor olun, bu cihaz tüm ihtiyaçlarınızı optimum düzeyde karşılıyor.
Kartuşsuz, toner tanklı lazer baskı teknolojisi sunan HP LaserJet Tank yazıcılar, içindeki toner bittiğinde geleneksel tonerlere göre çok daha uygun maliyetlerle piyasaya sunulan orijinal HP Toner Yedek Dolum Kitleriyle 15 saniye gibi çok kısa bir sürede yeniden doldurulabiliyor. Bu sayede işe ara vermeden, yazıcı kullanılmaya devam edildiği gibi zamandan da tasarruf sağlanmış oluyor, uygun maliyetlerde sürdürülebilir bir şekilde, hızlı baskı alınması mümkün oluyor.
Dijitalleşme tüm kurumlarda olduğu gibi KOBİ’lerin de gündeminde. Kısıtlı kaynaklar ile işlerini büyütmeye ve rekabet avantajı sağlamaya çalışan kurumlar gerek yazılım gerekse donanım alanında yatırım yapmaya devam ediyor. Türkiye’deki işletmelerin yüzde 99.8’ini KOBİ’lerin oluşturduğunu düşündüğümüzde, bu kurumların hangi koşulda olursa olsun kesintisiz, güvenli ve verimli çalışabilmeleri ülke ekonomisi açısından da oldukça büyük bir öneme sahip. Tam da bu noktada, tüm kurumların, çağın gereği olan mobil çalışma ortamına, uzaktan ya da ofisten çalışma koşullarına uygun, yazıcıdan monitöre gerekli tüm donanımları kullanımına sunan HP, güvenilir bir çözüm ortağı olarak müşterilerine değer sunmaya ve onları desteklemeye çalışıyor. İşletme sahipleri için ürünlerin teknik özelliklerinin yanı sıra danışmanlık desteği alabilmek ve güvenebilecekleri markalarla işbirliği yapmak öncelikli konular arasında. HP, çok geniş ürün portföyüyle Türkiye’deki kurumların yanında yer almaya devam ediyor, büyümek için çalışan kurumların hem zamandan hem de maliyetten tasarruf edebilmelerini sağlayacak teknolojilere yatırım yapıyor.
Yazıcı denilince akla ilk gelen teknoloji öncülerinden HP’nin LaserJet Tank Yazıcı Serisi; maliyeti azaltırken verimliliği artırmasıyla dikkat çekiyor. Serideki modeller, 5 bin sayfaya kadar siyah renkli baskı alınabilmesi için tank içerisine önceden doldurulmuş Orijinal HP Toneri ile geliyor. Toner bittiğinde ise yine 2 bin 500 sayfa ya da 5 bin sayfa baskı almayı mümkün kılan orijinal HP Toner Yedek Dolum Kiti çok daha uygun maliyetlerle satın alınarak, kullanıcı tarafından toner tankına rahatça doldurulabiliyor. Böylelikle yazıcı kullanım ve baskı alma maliyetlerini önemli ölçüde düşürüyor, küçük işletmeler için tasarruf sağlıyor. Yeni toner ihtiyacı duyulduğunda yüksek baskı kapasiteli orijinal HP Toner Yedek Dolum Kitiyle yazıcının sadece 15 saniyede tonerle doldurulması da mümkün oluyor.
Yazıcının işletmelere sunduğu faydalar bunlarla da sınırlı değil. HP LaserJet Tank Yazıcı Serisi, çok fonksiyonlu baskı-tarama-kopyalama özellikleri, hızlı çift taraflı baskı, 50 bin sayfalık görüntüleme tamburu, HP Wolf Essential security koruması, HP Smart uygulaması, ultra düşük sayfa başı baskı maliyeti ve efsanevi HP LaserJet kalitesiyle küçük işletmelerin baskıya dayalı işlerinde daha verimli çalışmalarına da destek oluyor.

Uygun maliyetlerle 5 bin sayfaya kadar baskı imkânı
Lazerjet Tank Yazıcı Serisi ile HP’nin lazer baskı kalitesinden hiç ödün vermeden çok daha hesaplı ve verimli bir şekilde baskı alınabiliyor. LaserJet Tank Serisi, tek renk-siyah baskı gereksinimi olan işletmelerin verimlilik beklentilerine; kolay kullanımı, maliyet avantajları ve aynı zamanda kolay yenilenebilirlik özellikleriyle yanıt veriyor. Toner bittiğinde; toner kartuşunu değiştirmek zorunda kalmıyor, alışılagelmiş toner kartuşlarına göre çok daha uygun maliyetlerle piyasada bulunan orijinal HP Toner Yedek Dolum Kiti ile tanka dolum işlemini sadece 15 saniye gibi kısa bir sürede yapabiliyorsunuz. Üstelik bu işlem, kullanıcının eline dahi toner sürülmeden veya etrafına toner dağılmadan kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor.

Akıllı telefonunuz ile baskı kolaylığı
Tüm bu avantajlara ek olarak bu yazıcılar HP Smart Uygulaması ile de kullanılabiliyor. Böylece kullanıcılar baskı-tarama işlemlerini akıllı telefonları üzerinden de gerçekleştirebiliyor. HP Smart uygulamanızı telefonunuza indirerek her yerden baskı alabilme imkanına kavuşabiliyorsunuz.

Yüzde 90’a kadar atık tasarrufu
HP Global, Türkiye de dahil tüm coğrafyalarda “Hepimiz için daha iyi bir dünya” fikrine odaklanıyor ve her sene sürdürülebilirlik raporu yayınlıyor, çalışmalarını ve hedeflerini açıklıyor. En son yayınlanan raporda 2040 yılına kadar tüm değer zincirinde net sıfır karbon emisyonlarına ulaşmayı hedeflediğini açıklayan HP, Dünya’nın en sürdürülebilir teknoloji şirketlerinden biri olma hedefini taşıyor, HP LaserJet Tank Yazıcı da Energy Star sertifikasına sahip ve Epeat Silver listesine girmeye layık görülen bir yazıcı ve sürdürülebilirlik hedeflerine giden yolda doğru konumlanmış bir ürün olarak dikkat çekiyor. Otomatik çift taraflı baskı özelliği ve uzun ömürlü görüntüleme tamburunun yanı sıra yüzde 17 daha küçülmüş tank tasarımına da sahip. Ayrıca yazıcıda kullanılan HP Toner Yedek Dolum Kiti de yüzde 90’a kadar atık tasarrufu sağlıyor.

Hem hızlı hem de güvenli
Günümüzde kullanılan teknoloji ürünlerinin sayısı arttıkça mobiliteyle birlikte uçtan uca güvenlik konusu gündeme geldi ve güvenlik konusunun sınırları genişledi, bu noktada güvenlik ekosisteminin yaratılması bir zorunluluk haline geldi, yalnızca bilgisayar değil yazıcıların güvenliği de son derece büyük önem kazandı. HP Wolf Essential Security sayesinde şifreler, fotoğraflar, taramalar ve baskılar başkalarına karşı korunabiliyor. Yazıcınızın ürün yazılımı her zaman en yeni versiyonla güncellendiğinden uçtan uca güvenlik sayesinde yeni zararlı yazılımlarından bir adım önde olmak mümkün oluyor. HP Wolf Essential security korumasını içinde bulunduran HP LaserJet Tank Yazıcı sayesinde kullanıcılar ister ofisten isterse evden çalışsın yazıcı üzerinden ağlarına girecek herhangi bir saldırıya karşı güvendeler.

3 yıla kadar garanti
Standart olarak 2 yıl garanti süresi ile gelen HP LaserJet Tank Yazıcınızı, satın aldıktan sonra hp.com.tr/3YilGaranti adresinden kayıt yaptırdığınızda cihazınızın garanti süresini 3 yıla uzatabiliyorsunuz.

Siz de HP LaserJet Tank Yazıcı ile işlerinize verimlilik katmak ve baskılarınızda tasarruf etmek istiyorsanız HP’nin LaserJet Tank Web Sitesinden ürün hakkında detaylı bilgi alabilir ve dilerseniz hemen sipariş verebilirsiniz.

Yorumlar (0)