banner472

banner458

banner457

ProManage ile dijitalleşen fabrikalarda verimlilik dorukta

Yapay zeka (AI-Artificial Intelligence) ve artırılmış gerçeklik (AR-Augmented Reality) teknolojileriyle tam entegre dünyadaki tek üretim yönetim sistemi ProManage, fabrikaları geleceğe taşıyor.

AKILLI YAŞAM 01.09.2019, 08:00 24.09.2019, 17:06
10056
ProManage ile dijitalleşen fabrikalarda verimlilik dorukta

Türkiye’nin sanayide dijitalleşme alanındaki ilk Ar-Ge çalışmalarını gerçekleştiren ve bu alanın liderlerinden teknoloji şirketi Doruk, Endüstri 4.0’ın akıllı ve dijital fabrikalarını Türkiye orijinli uluslararası akıllı üretim yönetimi sistemi ProManage ile inşa ediyor. Doruklu Türk mühendisler tarafından geliştirilen ProManage, bugün dünya genelinde 300’den fazla fabrikada üretimi yönetiyor, işletmelerin dijital dönüşümlerini 4 ila 8 hafta gibi kısa bir sürede tamamlıyor, uygulama ve kullanımda maliyet avantajı sağlıyor, 2 ayda yatırım maliyetini geri kazandırıyor, 2 ay sonunda yüzde 20’ye varan oranda verimlilik artışı sağlıyor.
Doruk Teknolojiden Sorumlu Başkanı (CTO) Cengiz Özden, ProManage’ın yapay zeka çözümleri ile fabrikaların akıllı ve geleceği öngörür (predictive) hale geldiğini ifade etti ve “ProManage ile Türk sanayiciler Endüstri 4.0 evresinde dünya firmalarıyla rekabet edebiliyor” dedi.

Yorumlar (0)