banner472

banner458

banner457

“Derin Teknolojiler Demo Günü” yatırımcıları buluşturdu

Özyeğin Üniversitesi Girişim Fabrikası tarafından düzenlenen “Derin Teknolojiler Demo Günü” etkinliği, teknoloji girişimcileri ve yatırımcılarını online platformda biraraya getirdi.

EĞİTİM/ÜNİVERSİTE-SANAYİ 01.12.2020, 00:01 30.12.2020, 10:34
15148
“Derin Teknolojiler Demo Günü” yatırımcıları buluşturdu

Etkinlikte Özyeğin Üniversitesi Girişimcilik Merkezi ve Girişim Fabrikası’nın geniş destekler sunan programlarından faydalanan girişimciler farklı alanlarda geliştirdikleri yenilikçi çözümlerle sahne aldı. Etkinlikte “Biyoteknoloji, Optik Kablosuz İletişim, Fonksiyonel Gıda, Görüntü İşleme, Yapay Zeka, Quantum Haberleşme, Otonom Araçlar, Enerji, Uzay ve Havacılık” gibi yeni nesil çözümler görücüye çıktı.
Etkinlik, Özyeğin Üniversitesi TTO ve Girişimcilik Merkezi Direktörü Dr. İsmail Arı’nın açılış konuşmasıyla başladı. Arı, “Özyeğin Üniversitesi’nin kuruluş vizyonunda yer alan girişimciliği, hız kesmeden desteklemeye devam ediyoruz. Hem ulusal hem de uluslararası kurumlarla işbirliği içerisinde girişimcilerimize kuluçka ve hızlandırıcı destekleri ile üretim atölyesi ve hibe imkânları sağlamaya devam ediyoruz” ifadesini kullandı.

Yorumlar (0)