TOSYÖV Başkanı Ş. Nezih Kuleyin’in yeni kitabı; Aşk Sözlüğü

TOSYÖV Başkanı Ş. Nezih Kuleyin'in yeni kitabı; Aşk Sözlüğü

Niçin “kalırdı insan, aşkın karanlık yollarında” Niye “kimse bilmezdi aşka düşenin halini” Ve aşık neden beklerdi “bir teselli gönlündeki bin yaraya”? Neden, nasıl, niçin, kim, kime, kiminle, kimden, niye, hangi ve nereden doğdu bu aşk?
Sorular bitmiyor.
Yanıtlar yetmiyordu...”
TOSYÖV (Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler, Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticiler Vakfı) Yönetim Kurulu Başkanı Ş.Nezih Kuleyin’in daha önce yayınlanmış olan Bilgi İşlem Sistemlerinde Belgeleme, Yaşam İçin Bir Kahve Molası, Seyyahlar Gözüyle Ankara kitaplarından sonra Aşk Sözlüğü adlı yeni kitabı, Bilim ve Sanat Yayınları tarafından yayımlandı.
Nezih Kuleyin, “Kitap aşk ile ilgili tüm sözcükleri şairlerimizden örneklerle ayrıntılı bir biçimde açıklıyor. Bu açıdan bakıldığında Aşk Sözlüğü, dilimizdeki en kapsamlı aşk sözlüğü olma iddiasını taşıyor” diyor.
Kitabın piyasada büyük ilgi gördüğünü belirten Kuleyin, 14 ve 15 Şubat 2018’de yapılan imza günlerinin her birine yüzden fazla okuyucunun katıldığını paylaşıyor. Kuleyin, “Basın ve yayın organlarında ilgi gören kitapla ilgili olarak radyolar ve televizyonlarda yayınlar yapılmaya devam ediyor” diye konuşuyor.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner216

İstanbul Sanayi Odası (İSO) İkinci 500 Büyük-2017’yi...
İkinci 500 Büyük-2017’de karlılık oranı sıçrama yaptı. Performansı, KGF’nin finansal desteği yükseltti....

Haberi Oku