TOSYÖV, XIV. KOBİ Zirvesi'ni 25 Nisan 2018'de İstanbul'da düzenleyecek

TOSYÖV Yönetim Kurulu Başkanı Ş. Nezih Kuleyin, TOSYÖV Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Sekreter M. Akif Temelli, TOSYÖV Mütevelli Heyet Üyesi,  Gaziantep Milletvekili ve aynı zamanda TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Sözcüsü A. Nejat Koçer’i makamında ziyaret ederek, TOSYÖV faaliyetlerine ilişkin bilgi verdi. TOSYÖV temsilcileri, Nejat Koçer’e TOSYÖV’e verdiği destekten dolayı teşekkür plaketi sundu.
TOSYÖV Yönetim Kurulu Başkanı Ş.Nezih Kuleyin, TOSYÖV Başkan Yardımcısı Osman Deveci, TOSYÖV Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Akça, TOSYÖV Denetim Kurulu Üyesi ve TOSYÖV eski Başkanı Yalçın Sönmez, İstanbul Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkanı Öztürk Oran’ı ve İstanbul Sanayi Odası (İSO) Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan’ı makamlarında ziyaret ederek TOSYÖV tarafından 25 Nisan 2018 tarihinde, İstanbul’da düzenlenecek XIV. KOBİ Zirvesi’ne ilişkin görüşmelerde bulundu, Vakıf’ın faaliyetlerini anlattı.
TOSYÖV Yönetim Kurulu Başkanı Ş. Nezih Kuleyin, TOSYÖV Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Sekreter M. Akif Temelli, Konya Milletvekili ve TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Ziya Altunyaldız’ı makamında ziyaret ederek, TOSYÖV faaliyetleri ile ilgili bilgi verdi. TOSYÖV temsilcileri, Ziya Altunyaldız’a  TOSYÖV'e verdiği destekten dolayı teşekkür plaketi sundu.

Anahtar Kelimeler
KOBİ ZirvesiKobiTOSYÖV
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner223

banner216

5 ülke Hazar Denizi’nin hukuki statüsünde...
Kazakistan’ın Aktau şehrinde düzenlenen 5. Hazar Ülkeleri Devlet Başkanları Zirvesi’nde, Azerbaycan,...

Haberi Oku