REEL SEKTÖR:
OKI, baskıda fark yaratmak isteyenleri Sign İstanbul'da ağırlayacak
12. Salon’da F20 adresinde bulunan OKI standını ziyaret edenler OKI’nin Pro serisi grafik sanatları yazıcıları ile geniş formatlı yazıcılarını tanıyıp, baskı süreçlerini inceleyip bilgi alabilecek. OKI’nin Pro Serisi yazıcıları, kreatif tasarımlar üreten sektörlerin yanısıra dijital baskı merkezleri, reklamcılık, tasarım, promosyon ve diğer kreatif ajansların da aralarında yer aldığı hacimli baskı gereksinimlerine sahip kuruluşları hedef alıyor.
Pro serisi 5 renkli yazıcılar, tüm process renkleri basabilme yeteneğine ek olarak, beşinci bir spot renk olarak beyaz veya clear (parlak) renkte, eşsiz kalitede çok sayıda  baskı alma opsiyonuna da sahip bulunuyor.
OKI Türkiye Satış Pazarlama Müdürü Bensi Nazra, şunları söyledi: “Geçtiğimiz yıl Sign İstanbul 2015’te OKI ürün  ve çözümlerimiz ilgi gördü ve ziyaretçilerimiz ile çok verimli bir iletişim ortamı oluştu. Sign İstanbul 2016’da da,OKI’nin öncü teknolojisi ile üretilen ve kısa zamanda beğeni kazanan üstün özelliklere sahip, Pro serisi Grafik Sanatları ve portföyümüze yeni kattığımız geniş formatlı yazıcılarımızı katılımcılar ile buluşturacağız.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Tuncay Özilhan’a Bakanlık Nişanı
Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve Estonya Cumhuriyeti Fahri Konsolosu Tuncay Özilhan, Estonya’nın...

Haberi Oku