DHL Express üst üste 5’inci kez “En İyi İşveren” seçildi

Top Employers Institute, insan kaynakları sektörünün en prestijli ödüllerinden olan “En İyi Global İşveren” ödülünü, aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 61 ülkedeki İK uygulamalarını sertifikalandırdığı DHL’e verdi.

DHL Express üst üste 5’inci kez “En İyi İşveren” seçildi

DHL, bu ödüle layık görülen sadece 14 şirketten biri olarak, üst üste 5’inci yılında da tüm bölgelerde sertifikalandırılan tek şirket oldu.
DHL Express Türkiye CEO’su Calus Lassen, “Bu seneki sertifkayı yurtdışındaki uygulamalarımızın yanı sıra Türkiye’deki çalışanlarımıza yönelik uygulamalarımızla da almaya hak kazandık” diye konuştu. DHL Express Türkiye İnsan Kaynakları ve Kaliteden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ayla Çetinbora ise “Her şey, çalışanlarımız ile başlıyor. DHL Express, dünya çapında 220’yi aşkın ülke ve bölgede yaklaşık 100.000 uluslararası uzmana istihdam sağlıyor. En İyi İşverenler Enstitüsü gibi itibarlı bir dış kuruluş tarafından dünyanın en iyi işverenleri arasında gösterilmek, DHL’i çalışanlarımızın işe gelmekten keyif aldığı ve tam potansiyelini gerçekleştirebileceği bir yer haline getirmek için harcadığımız çabanın en iyi şekilde takdir edilmesi anlamına geliyor” dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2019, 10:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner269

banner256