banner565

banner614

banner472

banner458

banner457

Hisarcıklıoğlu yeniden TOBB Başkanı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 79. Genel Kurul’un da yapılan seçimde Başkanlığa, 4 yıl süreyle yeniden Rifat Hisarcıklıoğlu seçildi.

REEL SEKTÖR 01.07.2023, 00:01 24.07.2023, 10:23
18235
Hisarcıklıoğlu yeniden TOBB Başkanı

Görev dağılımında, İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekip Avdagiç ve Ege Bölgesi Sanayi Odası Başkanı Ender Yorgancılar, Hisarcıklıoğlu’nun Başkan Yardımcılığı görevine getirildi. İzmir Ticaret Borsası Başkanı Işınsu Kestelli, TOBB’daki ilk kadın yönetim kurulu üyesi oldu.
Hisarcıklıoğlu da Twitter hesabından yaptığı açıklamada şu değerlendirmede bulundu: “Büyük bir aile olarak yeni bir ruhla, yeni bir heyecanla çalışmaya tekrar başlıyoruz. Yeni seçilen Yönetim Kurulumuz, Komisyonlarımız, Konseylerimiz ve Kurullarımız ile ülkemize ve iş dünyamıza hizmet vermeyi sürdüreceğiz.”
Yeni TOBB Yönetim Kurulu: Ali Kopuz (İstanbul Ticaret Borsası Başkanı), Selçuk Öztürk (Konya Ticaret Odası Başkanı), Salih Zeki Murzioğlu (Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı), Tamer Kıran (İMEAK Deniz Ticaret Odası Başkanı), Faik Yavuz (Ankara Ticaret Borsası Başkanı), Cengiz Günay (Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı), Zeki Kıvanç (Adana Sanayi Odası Başkanı), Engin Yeşil (Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı), Hakan Ülken (Aydın Ticaret Odası Başkanı), Şaban Aziz Karahmehmetoğlu (Rize Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı), Mehmet Büyüksimitçi (Kayseri Sanayi Odası Başkanı), Mustafa Cihat Lokmanoğlu (Mersin Deniz Ticaret Odası Başkanı), İbrahim Burkay (Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı), Seyit Ardıç (Ankara Sanayi Odası Başkanı), Şekib Avdagiç (İstanbul Ticaret Odası Başkanı), Işınsu Kestelli (İzmir Ticaret Borsası Başkanı), Ali Çandır (Antalya Ticaret Borsası Başkanı), Ender Yorgancılar (Ege Bölgesi Sanayi Odası Başkanı), Mehmet Tuncay Yıldırım (Gaziantep Ticaret Odası Başkanı) ve Saim Özakalın (Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı).

Yorumlar (0)
banner557