banner472

banner488

banner480

banner458

banner457

banner493

MultiNet yemek kartı satın almak sadece 10 dakika

Yemek kartında yeni dönem: Yeni nesil finansal teknoloji grubu Multinet Up, şirketlerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

REEL SEKTÖR 01.12.2020, 00:01 30.12.2020, 09:45
27027
MultiNet yemek kartı satın almak sadece 10 dakika

Multinet Up’ın yemek kartı çözümü MultiNet’in, online satış kanalı MultiOnline ile şirketler, çalışanlarının yemek kartlarını dakikalar içinde kendileri satın alıyor, çalışanlar ise anında harcamaya başlayabiliyor.
MultiNet yemek kartı kullanmak isteyen işletmeler, online sözleşme, kart oluşturma ve kredi kartı ile ödeme yapma, kart yükleme dahil olmak üzere tüm işlemleri yalnızca tamamen dijitalde dakikalar içinde gerçekleştirebiliyor. MultiNet online satış kanalı ile kargo bedeli ve kart maliyeti de sıfıra iniyor.  Evrak, ıslak imza gibi prosedürlere ihtiyaç duymadan tamamlanan satın alma sürecinin ardından kart kullanıcıları mobil uygulama MultiPay mobil cüzdan üzerinden sanal kart oluşturarak harcama yapmaya başlayabiliyor.
“Uçtan uca dijital ve hızlı bir deneyim ile KOBİ’lerin hayatını kolaylaştırıyoruz”:  Multinet Up Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Bora Işık, “Multinet Up olarak müşterilerimize, üye işyerlerimize ve kart kullanıcılarımıza sunduğumuz online ve mobil hizmetlerimizle, uçtan uca dijital bir deneyim yaşatarak, onların hayatlarını kolaylaştırıyoruz.  Yemek kartı sektöründe yeni bir dönemin önünü açtık; artık firma yetkilileri kart siparişini dakikalar içinde online oluşturabiliyor, satın alma işlemini 10 dakikada tamamlayabiliyor. Çalışanlar ise yemek kartlarını MultiPay üzerinden anında kullanabiliyorlar. Türkiye’nin dijitalleşme yolunda en önemli parçalarından birini oluşturan KOBİ’lerin hayatını uçtan uca dijital ve hızlı bir deneyim ile kolaylaştırıyor, zamandan tasarruf etmelerini sağlayarak işlerine odaklanabilmelerine katkıda bulunuyoruz” dedi.
MultiNet yemek kartı, işletmelere çalışan başına senelik 6.000 TL’ye varan tasarruf imkânı ve tüm çalışan giderlerinin tek fatura ile işleme alınması kolaylığını sunuyor. Çalışanlar öğle yemeklerini, MultiNet’in yaygın üye işyeri ağında diledikleri restoranda, çeşitli kampanya ve ayrıcalıklar eşliğinde yiyor. Kart kullanıcıları, ödemelerini MultiPay ile temassız olarak gerçekleştirebiliyor.

Yorumlar (0)