banner472

banner458

banner457

OSD’nin Başkanı yeniden Haydan Yenigün

Türkiye otomotiv sektörünün çatı kuruluşu ve kuruluşunun 45. yılını kutlayan Otomotiv Sanayii Derneği (OSD), 45. kez Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi.

REEL SEKTÖR 01.04.2019, 08:00 25.04.2019, 09:29
7365
OSD’nin Başkanı yeniden Haydan Yenigün

Geçtiğimiz yıl göreve başlayan Haydar Yenigün, düzenlenen 2019 Olağan Genel Kurul toplantısında OSD’nin Yönetim Kurulu Başkanlığı’na yeniden seçildi.  OSD’nin yeni Yönetim Kurulu Üyeleri ise şöyle; Başkan Vekili Süer Sülün, Başkan Yardımcıları; Cengiz Eroldu, Münür Yavuz, Tunç Başeğmez, Muhasip Üye Hasan Yıldırım, Üyeler; Habip Aşı, İsmail Sümer, İzzet Kalaycı, Aykut Özüner, Necdet Şentürk, Okan Baş, Serdar Görgüç ve Tuğrul Arıkan.
OSD Yönetim Kurulu Başkanı Haydar Yenigün, “Geçtiğimiz yıl, sektörümüzün diğer değerli STK’larıyla ortak hareket ederek hurda teşviki, vergi indirimleri ve ticari araçların kiralanması gibi konularda, devletimizin de ciddi yardımlarıyla önemli sonuçlar aldık. 2019 yılında ise otomotiv sanayiini daha zorlu bir süreç bekliyor. OSD olarak yeni dönemde aynı bilinçle ve diğer STK’larla ortak hareket ederek çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Özellikle iç pazarı daha da canlandırabilmek adına önemli adımlar atmak istiyoruz” dedi.
 

Yorumlar (0)