banner565

banner472

banner458

banner457

Anadolu Hayat Emeklilik’ten çocuklara gelecek, doğaya umut

Anadolu Hayat Emeklilik, çocuklarının geleceği için Bireysel Emeklilik Sistemi’nde (BES) birikim yapmak isteyen ebeveynlerin yoğun ilgi gösterdiği ‘Çocuğum için BES’ ürünü kapsamında anlamlı bir işbirliğine imza attı. Anadolu Hayat Emeklilik, Çocuğum için BES alanlar için TEMA Vakfı’nın ortaokul ve lise öğrencilerinin ekolojik okuryazarlık becerilerini güçlendirmek amacıyla yürüttüğü doğa eğitimlerine de destek olacak.

SİGORTA 01.06.2022, 00:01 24.06.2022, 10:46
22708
Anadolu Hayat Emeklilik’ten çocuklara gelecek, doğaya umut

Yaklaşık 11 ay gibi kısa bir sürede 100 bin katılımcıya ulaşan ‘Çocuğum için BES’ kapsamında sürdürülebilir geleceğe destek olmak amacıyla TEMA Vakfı ile işbirliği gerçekleştirmekten büyük mutluluk duyduklarını belirten Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdür Yardımcısı Didem Makaskesen, “Çocuklarının geleceğini güvence altına almak amacıyla ürünümüze yoğun ilgi gösteren ebeveynlerle birebir görüşmeler yaptık. Çocuklarıyla ilgili hayallerini ve beklentilerini konuştuk. Bu iç görülerden ilham alarak biz de Anadolu Hayat Emeklilik olarak geleceğin yetişkinlerine sürdürülebilir bir dünya mirası bırakmak için harekete geçtik” açıklamasını yaptı.
Makaskesen, “TEMA Vakfı’nın ortaokul ve lise öğrencilerinin doğal varlıkları yakından tanımaları, gezegenin işleyişi konusunda bilgi sahibi olmaları ve günlük yaşamdaki tercihlerinin doğayı nasıl etkilediği konusunda bilinçlenerek çözüm üretmeleri amacıyla geliştirdiği doğa eğitimi çalışmalarına destek olmaya karar verdik” diye konuştu.
Makaskesen, ‘Çocuğum için BES, çocuğunuza gelecek, doğaya umut oluyor’ diyerek yola çıktıklarını söyledi: “İşbirliği sürecimizde daha fazla çocuğun bu önemli kazanımı edinmesine katkıda bulunacak olmanın heyecanını yaşıyoruz.”

Yorumlar (0)
banner557