banner472

banner488

banner480

banner458

banner457

banner493

Eskişehir’e yeni okul

Eskişehir Sanayi Odası (ESO) himayesinde, ESO 5. Meslek Komitesi’nin organize ettiği çalıştayda Eskişehir’e yepyeni bir okul kazandırılması değerlendirildi.

OSB 30.06.2019, 18:51 25.07.2019, 10:55
7156
Eskişehir’e yeni okul

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) OSB Meslek Yüksekokulu bünyesinde “Ambalaj Meslek Yüksek Okulu” açılması için sektör ve üniversite yetkililerinin temsil edildiği çalıştay, ESO’da gerçekleştirildi.
ESOGÜ Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Ahmet Çabuk, ESOGÜ MYO Müdürü Doç.Dr. Osman Nuri Çelik’in moderatörlüğünü üstlendiği çalıştayda, oluklu mukavva ambalaj sektörünü yüzde 75 oranında temsil eden yetkililer, yapılacak çalışmaları destekleyeceklerini, öğrenciler için staj ve atölye ekipman desteği ve istihdam garantisi vereceklerini kaydetti.
Toplantıya, ESO 5. Meslek Komite Başkanı ve Meclis Başkan Yardımcısı Ahmet Kahveci, ABİGEM Genel Müdürü Ahmet Özyazıcı, OMÜD Genel Sekreteri Ş. Levent Deniz, Modern Ambalaj Yetkilileri Mehmet Özger ve Fatma Berberoğlu, KİPAŞ Fabrika Müdürü Gürel Korkmaz, DUNAPACK Kıdemli İnsan Kaynaklı Uzmanı Tuba Çulha, SACİAPACK İnsan Kaynakları Müdürü Işılay Madenoğlu, KMK Planlama Müdürü Haşim Canan, İMPA Pazarlama Yeklileri Sezgin Aşık ve Fikret Tanyap da katıldı.

Yorumlar (0)